[6.0.1][Patchrom]MiuiOS v8.7.6.18 For LeEco Le Pro 3 [x720 x727]

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

Mbtt

Retired
Yönetici
Master
30 Mart 2016
1,603
3,766
113

İŞLEMLERDE YAPACAĞINIZ HATADAN DOĞACAK SORUNLARDAN (BRİCK VS.)
ŞAHSIM VE FORUM.ONE-TEAMS.COM SORUMLU TUTULAMAZ.
HERKES KENDİ SORUMLULUĞU ALTINDADIR.

MiuiOS v8.7.6.18 geliştirici sürümüdür.
LineageOS 13 ve EUİ CN 20s karışık tabanı üzerindedir.
Patchrom yöntemiyle derlendi.
MiuiOS ve EUİ arayüzlerinin gereksiz yazılımları temizlendi.
En saf ve hafif tabanındadır.
Tema desteği ve özelleştirme içerir.

DİSS TO BOSS

@the punisher ile girdiğim iddia üzerine yaptım.
Madem o çıkardı na bende böyle çıkarırım.

Hata bulursanız iletin

Rom dosyasını indirip telefon hafızasına atın.
 "Wipe / Advaced Wipe" bölümüne girin.
*Dalvik Cache  *System  *Cache  *Data seçip onaylayın.
 "Install" kısmından romu bulup yükleyin.
Geri gidip "Reboot / System" Seçeneğine tıklayıp Romu yeniden başlatın.

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

semusahin

Yeni Üye
Üye
6 Mayıs 2017
3
0
1
Hafızanız iyi hakkınızı yediğim için özür dilerim ama mantıklı bir cevap yerine mesajı silmenizde haklılık payınızı haksızlığa bıraktı bilginize.
Ek olarak o cümleyi kurmamdaki neden sizin paylaşımınız ile tora nın paylaşımının aynı günde yapılmış olması ön yargılı olmuş olabilirim.

Mbtt

Retired
Yönetici
Master
30 Mart 2016
1,603
3,766
113
Hafızanız iyi hakkınızı yediğim için özür dilerim ama mantıklı bir cevap yerine mesajı silmenizde haklılık payınızı haksızlığa bıraktı bilginize.
Ek olarak o cümleyi kurmamdaki neden sizin paylaşımınız ile tora nın paylaşımının aynı günde yapılmış olması ön yargılı olmuş olabilirim.
Estağfurullah olmuş bir kere.

Keyifli kullanımlar.

21 Haziran 2017
12
0
1
iki gündür kesintisiz kullanıyorum yapanların eline sağlık süper olmuş,hızlı bir telefon ile miui rom ikilisini tutmak zor

termomen

Yeni Üye
Üye
29 Haziran 2017
6
0
1
kolay gelsin, tora33 miui romunu kurmuştum yalnız telefon kapalıyken alarm çalmıyordu, görüşme sırasında ses kaydı kötüydü akıllı saati telefona bağlayıp cihazı kapattıktan sonra tekrar açılmıyordu logoda kalıyordu. acaba bu sorunlar devam ediyormu

Mbtt

Retired
Yönetici
Master
30 Mart 2016
1,603
3,766
113
kolay gelsin, tora33 miui romunu kurmuştum yalnız telefon kapalıyken alarm çalmıyordu, görüşme sırasında ses kaydı kötüydü akıllı saati telefona bağlayıp cihazı kapattıktan sonra tekrar açılmıyordu logoda kalıyordu. acaba bu sorunlar devam ediyormu
O toranın romu bu benim. :)

Alarmda çalıyor, ses kaydıda çalışıyor.

3 Temmuz 2017
11
0
1

Mbtt

Retired
Yönetici
Master
30 Mart 2016
1,603
3,766
113
Hocam eşime aldım ben telefonu çok fazla beklentim yok şarzı iyi gitsin türkçe olsun stabil çalışsın yeter diyorum sizce hangi romu yüklemeliyim ?
Hocam hepsi stabil.

Miui olsun Flyme olsun diğer Lineage tabanlı romlar olsun.

İstediğinizi yükleyebilirsiniz. EUI için de Türkçeleştirme yapacağım dil paketleri hazır.

21 Haziran 2017
35
0
8
merhabalar bu rom gm5 plus için uygunmudur , sorun sıkıntı varmıdır. şayet uyumsuz ise önereceğiniz miui romu hangisi olur benim telefon için bu arada yazılım sürümü 7.1.1 dir.
teşekkür ederim.

Mbtt

Retired
Yönetici
Master
30 Mart 2016
1,603
3,766
113
merhabalar bu rom gm5 plus için uygunmudur , sorun sıkıntı varmıdır. şayet uyumsuz ise önereceğiniz miui romu hangisi olur benim telefon için bu arada yazılım sürümü 7.1.1 dir.
teşekkür ederim.
Hayır gm5+ için uyumsuzdur. Yüklemeye çalışırsanız cihazınız brick olur.

21 Haziran 2017
35
0
8
peki cihazım için uygun olan miui rom yokmu ?, bakıyorum da buradaki bütün romlar stok romdan hiç bir farkı yok arayüz vs bakımından , samsung vari hiç yok diyebilirim . çok enteresan

Mbtt

Retired
Yönetici
Master
30 Mart 2016
1,603
3,766
113
peki cihazım için uygun olan miui rom yokmu ?, bakıyorum da buradaki bütün romlar stok romdan hiç bir farkı yok arayüz vs bakımından , samsung vari hiç yok diyebilirim . çok enteresan
@trzpro samsung görünümlü bir rom hazırlıyor. 

Forumda proje süreci bölümüne bakarsanız evolution 8 adlı bir proje var. Genel hatları ve görünümleri orada mevcut.

21 Haziran 2017
35
0
8
bahsettiğiniz konuyu bulamadım , link olarak yazarsanız bakmak isterim teşekkürler

3 Temmuz 2017
11
0
1
Bu sürümü yükledim geç açıldı biraz bu sürümlerde türkçe desteği olan rom yok mu hocam ?