[7.1.1] [ NLC17F ] General Mobile 5 Single - Dual Temmuz Ayı Stock Rom

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

Grinch

Yaşasın Xiaomi !
Yönetici
Master
14 Şubat 2016
2,639
7,612
113
onelabs.net

______________________________________________________________________________________

--- İlk Defa Yükleyecekler İçin Püf Noktaları ---

Bootloader ekranını açmak için Ses Kısma + Güç Tuşuna basılı tutun.

* Yükleme dosyasını açtığınızda "waiting device" yazıyor ise Aygıt yöneticisine girin ve 'Android' yazan driver'ı bulun.

* Driver güncelleştirmesine basın alttaki seçeneği 2 kez işaretleyin. Daha sonra gelen ekrandan ADB Interface'i seçin.

________________________________________________________________________________

İndir
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

______________________________________________________________________________________​

Son düzenleme:

YüceSezar

Özel Üye
Üye
17 Aralık 2016
453
73
28
GM 4 g lerde güncelleme aliyormu bizde status 7 oluyordu @Grinch 

bide teşekür edince link gelmiyor bi el atarsanız sevinirim

14 Haziran 2017
35
1
6
Hocam merhaba elimde 5 ekranı takılmış 4g mevcutta acaba 5 stock rom mu yoksa normal 4g rom mu kurmam gerekir ?

YuSuFCaNs

Özel Üye
Üye
23 Kasım 2016
307
343
63
Eline sağlık.

4G'ye kurdum sorunsuz ama güncelleme yapmıyor. Güncellemeyi indiriyor, cihaz resetleniyor fakat "Hata!" yazısını görüyorum. Telefonu kapatıp açınca da "Güncelleme yüklenemedi" gibi falan bir yazı görüyorum. Nasıl düzeltirim acaba?

Grinch

Yaşasın Xiaomi !
Yönetici
Master
14 Şubat 2016
2,639
7,612
113
onelabs.net
Eline sağlık.

4G'ye kurdum sorunsuz ama güncelleme yapmıyor. Güncellemeyi indiriyor, cihaz resetleniyor fakat "Hata!" yazısını görüyorum. Telefonu kapatıp açınca da "Güncelleme yüklenemedi" gibi falan bir yazı görüyorum. Nasıl düzeltirim acaba?
Temmuz ayı yamalı stock rom sorunsuz. Bunu kurabilirsin.

22 Ağustos 2016
54
51
18
kardeşim istersen bunuda kurabilirsin sıkıntı çıkarmaz ikiside aynı zaten bunu kurarsan android 8 cihazına gelir