[7.1.19][ARM][DEV][UNOFFİCİAL] Miui 8.2 for GM 5

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

onurbbr

Özel Üye
Aktif Üye
14 Şubat 2016
413
891
93
14 Haziran 2017
35
1
6
Hocam elinize sağlık fakat ben yükleme talimatlarını birebir yapıyorum ama yükleme sonuna doğru \ ' /system\ ' bağlanamıyor (invalid argument) hatası veriyor üstünde de  updater process ended with error=7 hatası veriyor sebebi ne olabilir acaba bir önceki miui sürümünden dediğiniz gibi temizlemeleri yapıp yüklemeye çalışıyorum.

Viyan56

Aktif Üye
Üye
6 Mart 2016
118
6
18
Hocam elinize sağlık fakat ben yükleme talimatlarını birebir yapıyorum ama yükleme sonuna doğru \ ' /system\ ' bağlanamıyor (invalid argument) hatası veriyor üstünde de  updater process ended with error=7 hatası veriyor sebebi ne olabilir acaba bir önceki miui sürümünden dediğiniz gibi temizlemeleri yapıp yüklemeye çalışıyorum.
​​​​​​Romu yüklemeden önce bağla menüsünden system tik kaldır bir de öyle denermisin??

14 Haziran 2017
35
1
6
​​​​​​Romu yüklemeden önce bağla menüsünden system tik kaldır bir de öyle denermisin??
[/quote]

Hocam dediğinizi yaptım yüklendi bir şekilde fakat bu seferde açılışta imei ve mac bulunamadı hatası veriyor ayarlara hakkında kısmında çift hat olarak gösteriyor bu arada telefon tek hatlı fakat sıkıntı şurada hat 2. yuvada gözüküp imei orada gözüküyor 1. yuva boş gözüktüğü içinde cihaz imei vs tanımlayamıyor *#06# yapıncada imei bulamıyor bununla ilgili bir çözüm varmı acaba hazır bu saatte bulmuşken sorayım :)

14 Haziran 2017
35
1
6
Arkadaşlar açılışta imei ve mac bulunamadı hatası veriyor ayarlara hakkında kısmında çift hat olarak gösteriyor bu arada telefon tek hatlı fakat sıkıntı şurada hat 2. yuvada gözüküp imei orada gözüküyor 1. yuva boş gözüktüğü içinde cihaz imei vs tanımlayamıyor *#06# yapıncada imei bulamıyor bununla ilgili bir çözüm varmı acaba bilen yardımcı olabilecek olan ?

mstf

Özel Üye
Üye
15 Ağustos 2016
267
325
63
Arkadaşlar açılışta imei ve mac bulunamadı hatası veriyor ayarlara hakkında kısmında çift hat olarak gösteriyor bu arada telefon tek hatlı fakat sıkıntı şurada hat 2. yuvada gözüküp imei orada gözüküyor 1. yuva boş gözüktüğü içinde cihaz imei vs tanımlayamıyor *#06# yapıncada imei bulamıyor bununla ilgili bir çözüm varmı acaba bilen yardımcı olabilecek olan ?
Single cihazlar için verdiğim fixi yükle olmazsa hattı 1 yere tak ve varsayılan olarak seç

14 Haziran 2017
35
1
6
Single cihazlar için verdiğim fixi yükle olmazsa hattı 1 yere tak ve varsayılan olarak seç
[/quote]

Tamam hocam fix dosyasını deneyeceğim yalnız benim cihaz zaten tek hat ama romu yükleyince çift hat gördüğünden dolayı hattı 2. slottaymışcasına görüyor bu gün hatsız yükledim yine hata verdi hattı takınca yine 2.slota attı dediğklerinizi uygulamaya çalışıp tekrar rahatsız ederim hocam buradan sizi.

mstf

Özel Üye
Üye
15 Ağustos 2016
267
325
63
Tamam hocam fix dosyasını deneyeceğim yalnız benim cihaz zaten tek hat ama romu yükleyince çift hat gördüğünden dolayı hattı 2. slottaymışcasına görüyor bu gün hatsız yükledim yine hata verdi hattı takınca yine 2.slota attı dediğklerinizi uygulamaya çalışıp tekrar rahatsız ederim hocam buradan sizi.
[/quote]

Bi deneyin olmazsa bakarız çaresine

14 Haziran 2017
35
1
6
Bi deneyin olmazsa bakarız çaresine
[/quote]

Denedim hocam az önce tekrar sıfır kurulum yaptım ne olur ne olmaz diye sim sorunu çözüldü bir problemle karşılaşmadım henüz tek sim olarak açıldı cihaz imeide sıkıntı çıkmadı mobil veri ile google playdan uygulamaları yükleyip test ettim akıyor şimdilik bir problem olursa iletirim :)

30 Mayıs 2017
44
15
8
Elinize sağlık yalnız bende gyroscope sensotu calismiyor sanirim diger sensorlerdede sikinti var.

14 Haziran 2017
35
1
6
Sanırım aynı problem bende de mevcut hiç dikkat etmemiştim otomatik döndür açık olmasına rağmen çalışmıyor.

emobey

Yeni Üye
Üye
13 Ekim 2016
1
0
1
Sim kartı okuyor ama mobil veri kullanamıyorum

Son düzenleme: