[7.1.2][AOSP][OMS] CandyRoms V5.0 for General Mobile 4G

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol

Quicksilver

BKS
Emekli Yönetici
13 Şubat 2016
1,112
5,352
113
Trabzon

Merhaba arkadaşlar.

General Mobile 4G cihazı için buildlediğim CandyRom V5.0 ile karşınızdayım.

Rom AOSP tabanlıdır. Üzerine özelleştirmeler eklenmiştir.

Magisk eklenmiştir.

5 Haziran Güvenlik yaması içerir.

En güncel Seed kaynaklarından derlenmiştir.

Substratum desteği vardır.

]
Hatalar :

Hata bulunmamaktadır.

Kurulum :
Rom ve Gapps paketini cihazınıza atın
- TWRP recoveryi açın.Gelen ekranda select language bölümünden türkçeyi seçip alttaki oku kaydırın
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak root'u rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.

İndirme Linki :

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

Ekran Görüntüleri :

Teşekkürler :

@Wzedlare
@The Punisher
@Rygebin
@MacTavish

[/hr]​

Son düzenleme:

kgbeklion1

Aktif Üye
Üye
29 Nisan 2017
79
0
6
hocam bu gm asistan lı romları kurduğumda arada uygulamalar çalışmayı durdurdu hatası veriyor.Telefonu yeniden başlatmazsam sorun düzelmiyor

esbe23

Üye
Üye
28 Kasım 2016
61
1
6
@
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

@

Arkadaşlar romu yükledim fakat ayarlar ve özelleştirmeler kısmında güç tuşuna iki kez basınca kamerayı aç özelliğini kapatmayı bir türlü bulamadım. Her power tuşuna bastığımda iki kere başmış gibi kamerayı açıyor ve bu can sıkıcı bir durum. Bunu kapatmanın bir yolu var mıdır ? Yardımcı olabilir misiniz lütfen...

Hybriss

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
17 Ekim 2016
1,494
5,121
113
Mersin
@

@

Arkadaşlar romu yükledim fakat ayarlar ve özelleştirmeler kısmında güç tuşuna iki kez basınca kamerayı aç özelliğini kapatmayı bir türlü bulamadım. Her power tuşuna bastığımda iki kere başmış gibi kamerayı açıyor ve bu can sıkıcı bir durum. Bunu kapatmanın bir yolu var mıdır ? Yardımcı olabilir misiniz lütfen...
Ayarlar>Hareketler>Kameraya Geç kısmından ayarlayabilirsiniz
Olmazsa arama kısmına kamera yaz karşına çıkar

esbe23

Üye
Üye
28 Kasım 2016
61
1
6
@

@

Ayarlar>Hareketler>Kameraya Geç kısmından ayarlayabilirsiniz
Olmazsa arama kısmına kamera yaz karşına çıkar
[/quote]

Eyvallah kardeşim teşekkür ederim.

30 Mart 2016
62
4
8
Romu şuanda kuruyorum elinize emeğinize sağlık kurduktan sonra izlenimlerimi buraya yazacağım 
Pil ve performans konusundan beklentim yüksek.

3 Ağustos 2016
41
1
8
Selamün aleyküm. Rom işleriyle pek uğraşmiyordum ama telefonun launcerinden sıkıldım tüm tonlara baktım ama içlerinde Google play yok onun ayriyeten dosyası mi war twrp den flashlicakmiyim

cıyanogen

Master
Yönetici
Master
12 Şubat 2016
3,246
1,063
113
Selamün aleyküm. Rom işleriyle pek uğraşmiyordum ama telefonun launcerinden sıkıldım tüm tonlara baktım ama içlerinde Google play yok onun ayriyeten dosyası mi war twrp den flashlicakmiyim
opengapps.org sitesinden ARM - 7.1 - pico seçeneklerini seçip indirin. sonra da twrp den yükleyin.