[7.1.2] dotOS v1.2 For GM 5 Plus

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

Quarkzz

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
10 Nisan 2016
371
1,734
93
Aydın ve Kahramanmaraş

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

dotOS OneTeam farkıyla yayında... :nargile::troll:

Bilinen Hatalar:
- Hatası bulunmamaktadır.

NOT:

Eğer mobil veri gelmez ise APN ayarlarını el ile yapılandırınız...

Kurulum:
Kurulum için gerekenler:
-
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

- Rom ve Gapps paketini cihazınıza atın
- TWRP recoveryi açın.Gelen ekranda select language bölümünden türkçeyi seçip alttaki oku kaydırın
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak root'u rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.

İndirme Linkleri:
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

Ekran Görüntüleri:

Teşekkürler:
@Quicksilver

Moderatörün son düzenlenenleri:

Lennié

Aktif Üye
Üye
13 Kasım 2016
77
15
8
Eline sağlık abi deneyecem kisa zamanda oreo romunuda bekliyoruz

taner52300

Aktif Üye
Üye
Aktif Üye
8 Eylül 2017
86
18
8
eline sağlık kardeşim ben bir şey sırmak istiyorum stock kerneli custom roma uyarlayabilir misin hiç bir değişiklik yapmadan.teşekkür ederim

13 Mart 2016
33
3
8
Merhabalar. Arkadaşımın GM 5 Plus telefonu var. Biz bu romu kurmak istiyoruz. Rom kurmayı biliyorum çok şükür ama anlamadığım ve ilk defa gördüğüm bişey var. Yorumlarda da gördüm zaten sorayım ben artık sorumu ; F2F2 ne oluyor ? Bi arkadaş yorumda bootlogo'da kaldığını belirtmiş de. Hani bende romu atarken sıkıntı çıksın istemiyorum. Özel mesajla veya yorumuma cevap olarak bilen biri bu F2F2 nedir, ne anlama gelir yardımcı olursanız, anlatırsanız çok sevinirim, memnun olurum. Teşekkürler