[7.1.2][UNOFFICIAL][Crackling] Dirty Unicorns v11.7 for General Mobile 4G

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

Grinch

Yaşasın Xiaomi !
Yönetici
Master
14 Şubat 2016
2,500
7,301
113
onelabs.net

Merhaba arkadaşlar, severek kullandığım ve pil kullanımı açısından tatmin edici, performans olarak da iyi olan romu sizlere sunuyorum.

Rom "beroid" tarafından derlenmiştir.

TWRP' de tüm Wipe işlemlerini yaptıktan sonra ilk önce romu kurun, ardından cihazı yeniden başlatın.
Rom açıldıktan sonra twrp ye girip bu sefer de gapps paketini flaşlayın, aksi takdir de kurulum sihirbazı hata verebilir ve kurulum aşamasını geçemeyebilirsiniz.

Hata yoktur, ayarlar da bazı yerler ingilizce' dir.

1-) Rom dosyası ve GApps paketini indirin.
2-) Cihaz hafızasına ya da SD kartınıza atın.
3-) Cihaza crackling TWRP yükleyin.
4-) Cihazı TWRP de başlatın.
5-) Wipe > Advanced Wipe > system, data, cache, dalvik cache seçin ve alttaki oku kaydırın.
6-) Wipe işleminden sonra Ana menüye geri dönün.
7- Mount' dan system tikini kaldırın.
8-) Install kısmından romu seçin ve yükleyin.
9-) Cihazı yeniden başlatın.
10- Cihazı açıldıktan sonra tekrar twrp' ye girin ve gapps paketini flaşlayın ardından cihazı yeniden başlatın.

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Siberist

Aktif Üye
Üye
18 Mayıs 2016
91
13
8

Grinch

Yaşasın Xiaomi !
Yönetici
Master
14 Şubat 2016
2,500
7,301
113
onelabs.net
15 Şubat 2016
16
0
1
Bunu da deneyelim bakalım.

Teşekkür ettim fakat link gelmedi indiremiyorum.

Teşekkür ettim fakat link gelmedi indiremiyorum.

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,387
151
83
pili nasıl ? kişiselleştirme var mı ? son olarak ayarlardan da resim atar mısınız ?

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,387
151
83
pili nasıl ? kişiselleştirme var mı ? son olarak ayarlardan da resim atar mısınız ?
Pil iyi, kişiselleştirme var, ayarlar standart.
[/quote]

kişiselleştirmeler Resurraction Remix ile aynı mı ? son olarak stock'dan farkı ney resimler stock gibide o yüzden he birde android sürümü 7.1.2 nasıl oluyor henüz yayınlanmadı diye biliyorum ?

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,387
151
83
kişiselleştirmeler Resurraction Remix ile aynı mı ? son olarak stock'dan farkı ney resimler stock gibide o yüzden he birde android sürümü 7.1.2 nasıl oluyor henüz yayınlanmadı diye biliyorum ?
Stockda aosp zaten buda aosp tabanli. 7.1.2 yayınlandı bize guncellemesi gelmedi sadece
[/quote]

hımm anladım gelicek midir güncellemesi sence ?