[7.1.2][UNOFFICIAL] Resurrection Remix 5.8.4 for General Mobile 4G [crackling]

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

Quicksilver

BKS
Yönetici
Master
13 Şubat 2016
1,113
5,071
113
Trabzon

Merhaba arkadaşlar.

Android dünyasının sevilen romlarından olan Resurrection Remix ile karşınızdayım.

Bu sefer Crackling (64 bit) tabanda derledim. 

Oldukça stabil olduğunu söyleyebilirim. 

Söz vermemekle beraber Haftalık olarak romu kendim güncelleyebilirim. Sonra Official yazmayalım konuya :troll:

Hatalar : 

Hata bulunmamaktadır.

Kurulum Adımları : 

- Rom ve Gapps paketini cihazınıza atın
- TWRP recoveryi açın.Gelen ekranda select language bölümünden türkçeyi seçip alttaki oku kaydırın
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak gapps'i ve root'u rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.

İndirme Linkleri : 

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

Ekran Görüntüleri : 

Teşekkürler : 

@Wzedlare
@Rygebin
@The Punisher
@HelliosDarkline
@Hybriss ​

FuryLions

Özel Üye
Aktif Üye
7 Şubat 2016
1,823
4,159
113
kurdum şimdi de donuyor ses kısmıyor ve telefon görüşmesinde ses gelip gitmiyor maalesef kötü bir rom
Crackling LineageOS denediniz mi hocam? İki romda aynı kaynaktan derleniyor. İkisindede benzer sorunlar varsa LineageOS kaynak kodlarının düzeltilmesi gerekir. LineageOS ekibi cihazın kaynak kodlarını geliştirdiği için sonraki sürümlerde düzeltecektir.

7 Ocak 2017
23
3
3
kurdum şimdi de donuyor ses kısmıyor ve telefon görüşmesinde ses gelip gitmiyor maalesef kötü bir rom
Crackling LineageOS denediniz mi hocam? İki romda aynı kaynaktan derleniyor. İkisindede benzer sorunlar varsa LineageOS kaynak kodlarının düzeltilmesi gerekir. LineageOS ekibi cihazın kaynak kodlarını geliştirdiği için sonraki sürümlerde düzeltecektir.
[/quote]

Hocam o romu hic denemedim maalesef aksam tekrar romu kurup farkli bir arama uygulamasi kurmayi deniyecegim sonuclari yazarim

1 Temmuz 2016
30
2
8
http://forum.one-teams.com/Konu-Nova-Launcheri-Nexus-a-Cevirme Bu linkte bulunan sistem, sorunsuz çalışır mı?

1 Temmuz 2016
30
2
8
[font]
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 Öncelikle rom için teşekkürler. Sorunsuz kurdum ve memnun kaldım fakat pm üzerinde de belirttiğim gibi problem diyebileceğim tek durum, ne play müzik ne medya deposu ne de herhangi bir mp3 player üzerinden cihazdan ses çıkmaması. Cihazım GM 4G Dual. Bu duruma mümkünse ve bir çözüm önerebilirsen eğer, romu uzun süreli kullanmayı düşünüyorum. İlgine teşekkürler şimdiden.
[/font]

Queebek

Aktif Üye
Üye
17 Eylül 2016
88
3
8
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 Öncelikle rom için teşekkürler. Sorunsuz kurdum ve memnun kaldım fakat pm üzerinde de belirttiğim gibi problem diyebileceğim tek durum, ne play müzik ne medya deposu ne de herhangi bir mp3 player üzerinden cihazdan ses çıkmaması. Cihazım GM 4G Dual. Bu duruma mümkünse ve bir çözüm önerebilirsen eğer, romu uzun süreli kullanmayı düşünüyorum. İlgine teşekkürler şimdiden.
Dün kullandığım xosp romdada aynı sorunu yaşadım kulaklığı takınca ses çalışmaya başladı. Bende rom değiştim problem düzeldi.

Mralgerion

Yeni Üye
Üye
20 Temmuz 2017
6
0
1
Reis bende kulaklık sıkıntısı ve telefonda arama yapıldığında karşılıklı ses alıp verememe sorunu ortaya çıktı yardım lütfen

22 Ağustos 2016
22
1
3
Hocam, alarm bildirim arama müzik falan hiçbir şekilde telefondan ses çıkmıyor aramalarda ses karşıya gidiyor ama gelmiyor

fzgullu

Aktif Üye
Üye
23 Mart 2016
93
4
18
Bu romda orijinal romda olduğu gibi şebeke ikonu yanındaki x işareti var mı onunla ilgili düzeltme yapıldı mı benden çok bu romu kullanıyorum da bu kez başka bı rom kurdum onda bu şebeke ikonu yanındaki x işareti yine Stockholm romda olduğu gibi bulunuyor bu romda yoksa ve düzenli olarak güncelleme alıyorsa bu Roma geçmeyi düşünüyorum beni bilgilendirmenin sevinirim iyi çalışmalar hocam...