Oreo [8.0.0] GM 5 Plus TWRP-ROOT [Oreo-Fix]

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

KiNGHaZe

Son Bir Kez
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
2,595
1,224
113
İstanbul
onelabs.net
fastboot boot TWRP_Oreo.img ile yapıyordum hemen sizin dediğinizi deniyorum

Oldu sonunda tüm sorunları çözdüm teşekkürler onelabs :d
Rica ederiz :D, bu arada 2 mesaj yazmak yerine son yazdığın mesajın sol altında yer alan "düzenle" yerine basıp mesajının içerisine yazarsan forum kurallarına göre uygun olur çünkü art arda yorum atmak yasak. Bu seferlik ben birleştirdim yorumlarını.

3 Nisan 2018
26
4
3
22
Artvin
beyler bu rootla bataryadan ve akıcılıkta artış sağlayan bir uygulama varmı kullanabilecegimiz. boşa bidaha formatlamayalım :D

16 Mayıs 2018
4
1
3
21
Aydın
Daha ilk defa root aticam da bikac sorum olucak

1- Oem kilidini geliştirici seçeneklerinden acsam pcden tekrar acmama gerek kalır mı?
2- USB hata ayıklama açık mı olucak?
3- twrp yüklerken telefonu download mod'a mı almak gerekiyor?
4- fix'i twrp ile mi yukleyecez?

Cevaplarsaniz sevinirim

KiNGHaZe

Son Bir Kez
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
2,595
1,224
113
İstanbul
onelabs.net
Daha ilk defa root aticam da bikac sorum olucak

1- Oem kilidini geliştirici seçeneklerinden acsam pcden tekrar acmama gerek kalır mı?
2- USB hata ayıklama açık mı olucak?
3- twrp yüklerken telefonu download mod'a mı almak gerekiyor?
4- fix'i twrp ile mi yukleyecez?

Cevaplarsaniz sevinirim
Hem geliştirici seçeneklerden hemde pcden açmanız gerek. Usb hata ayıklamanın her zaman açık olmasında fayda var.Download mode yerine fastboot mode'a almanız gerek.Evet fixi twrp ile yükleyeceksiniz.

16 Mayıs 2018
4
1
3
21
Aydın
Hem geliştirici seçeneklerden hemde pcden açmanız gerek. Usb hata ayıklamanın her zaman açık olmasında fayda var.Download mode yerine fastboot mode'a almanız gerek.Evet fixi twrp ile yükleyeceksiniz.
Teşekkürler inşallah başarıyla yüklerim :/

KiNGHaZe

Son Bir Kez
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
2,595
1,224
113
İstanbul
onelabs.net
Büyük harfle yazmak yazak önce bi capslock kapatın.

2. olay sürekli ard arda yorum göndermeyin flood yaptığınızdan dolayı ceza alabilirsiniz.

3. olarak
Ayarlar>geliştirici seçenekler>oem kilidini aktif edin.Cihazı fastboot moda alın. Telefon kapalı iken güç + ses kısma tuşuna basılı tutarak yapabilirsiniz.
Sonrasında
Adb ve Minimal Driver'ları kurun.
Twrp dosyasını cihazınıza indirin.
* Boş dosyada shift + sağ tık ile komut penceresi açın ve şu komutu verin.
"Fastboot oem unlock-go" şimdi oem kilidiniz açılmış olacak ve twrp yüklemeye hazır hale geleceksiniz. Eğer buraya kadar yaptıysanız zaten yapmanıza gerek yok.
"fastboot flash recovery twrpdosyasınınadı.img" komutunu verin. Twrp'niz flashlanmış olur.

KiNGHaZe

Son Bir Kez
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
2,595
1,224
113
İstanbul
onelabs.net
kardeş yardım et telefon twrp modunda sisteme dön diyorum yine twrp geliyor yardım acil lütfen
Yukarıda yazdığımı okumuyorsun sanırım. Sürekli acil yardım vs kelimeler kullanman sana olan yardım hızımızı etkileyemecek. Sana verdiğimiz önerilere uy sorununu çöz. Önce fix paketi ardından format data sonrasında root atman gerekiyor. Yoksa açılmaz.

KiNGHaZe

Son Bir Kez
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
2,595
1,224
113
İstanbul
onelabs.net
7.1.1 stock rom atsam sistem düzelirmi twrpden kurtulurmuyum
7.1.1 romda yükleme talimatlarını kısmını az önce yaptığın gibi okumadan yaparsan telefon brick olur. O yüzden sadece sana söylenenleri yapmanda fayda var. 7.1.1 rom konusuna gidip iyice oku. Okumadan yorum atma lütfen.