[8.1][CRACKLİNG][UNOFFICIAL] CrDroid 4.0 Oreo for General Mobile 4G | Beta

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol
29 Temmuz 2016
11
0
1
rom için teşekkürler.Desen oluşturma sorunu devam ediyor.Bu sorunun çözümü gappsten kaynaklanıyor büyük ihtimal.Official gapps çıkınca düzelir bence.Merakla final sürümünü bekliyorum bu romun.

KiNGHaZe

Developer
Developer
12 Şubat 2016
1,524
552
113
İstanbul
onelabs.net
bu romu kurmak için yardım edebilir misin bende twrp yüklü ama seed twrp de veya cracklink twrp yüklü olduğunu nerden anlarım ? ve bu romu kurmak için twrp ekranında cracklink twrp ye geçip bu romu yükliyebilir miyim ?
Hangi twrp'de olduğunu bilemem ama twrp içinden twrp flashla ardından yeniden recoveryde başlat ve romu kur.

KiNGHaZe

Developer
Developer
12 Şubat 2016
1,524
552
113
İstanbul
onelabs.net
miui 6.0.1 de olduğum için root yüklü zaten ? birde twrp den twrp nasıl flashlanır hiç yapmadım yani twrp ekranında bu konudaki twrp yi nereye girip flashlıycam ? anlatabilir misin sana zahmet ?

İngilizce yap twrpyi install gir sağ altta image yazar ona bas twrpyi seç gelen ekrandan recovery'e tik at.Alttaki çubuğu kaydır.Reboot recovery de. Bitti.