[8.1][CRACKLING][OFFICIAL] CrDroid v4.5 Oreo for General Mobile 4G

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
2,326
1,578
113
Romu yükledim açılışta pin istiyorum girdikten sonra başka bi şifre istiyor (pin değil) ne yazarsam yazıyım ekran kapanıp açılıyor tekrar şifre istiyo
Ekran kilidi koyamiyorsunuz bu yazilimda beta oldugu icin kararli yazilimda tum sorunlar giderilecek.

YüceSezar

Özel Üye
Üye
17 Aralık 2016
453
73
28
Radio imaji seed icin portlayacaktim konu actim kilitlendi buradan soyluyorum bana yardim edecek arkadas lazim

mustafa04545

Aktif Üye
Üye
Aktif Üye
19 Aralık 2017
131
17
18
43
manisa
romu kesinlikle kuramıyorum neler yaptıysam olmadı telefonum acılış ekranına gelmeden botlader ekranında kalıyor neler yapalirim baska

29 Temmuz 2016
11
0
1
rom için teşekkürler.Desen oluşturma sorunu devam ediyor.Bu sorunun çözümü gappsten kaynaklanıyor büyük ihtimal.Official gapps çıkınca düzelir bence.Merakla final sürümünü bekliyorum bu romun.

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,382
151
83
Güncelleme gelsede yüklesem ya en son 5 şubatta güncelleme gelmişti son bir güncelleme ne olucak acaba :) bu aralar gelir diye ümit ediyorum.

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
2,326
1,578
113
crodroid gibi olmaz be :D crodroidde özelleştirme var çift tıkla kapama açma felan var :D
Cift tık flnLineage tede var kernelden geliyor zaten ozellik hem lineage altyapisini kullaniyor crdroid stabil lineage 15.1 ciksin kilid sorunuda duzelir buyuk ihtimal

Son düzenleme:

Opalfina

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
10 Aralık 2016
374
690
93
Ankara/KahramanKazan
Cift tık flnLineage tede var kernelden geliyor zaten ozellik ama hem lineage altyapisini kullaniyor zaten crdroid stabil lineage 15.1 ciksin kilid sorunuda duzelir buyuk ihtimal
Los nasıl çift tıkla özelliğini kullanacak anladım beroid foxy kernelle çıkardı onu haksızlık kslvsldnbwkdn

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,460
1,632
113
-
bu romu kurmak için yardım edebilir misin bende twrp yüklü ama seed twrp de veya cracklink twrp yüklü olduğunu nerden anlarım ? ve bu romu kurmak için twrp ekranında cracklink twrp ye geçip bu romu yükliyebilir miyim ?
Hangi twrp'de olduğunu bilemem ama twrp içinden twrp flashla ardından yeniden recoveryde başlat ve romu kur.

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
2,326
1,578
113
bu romu kurmak için yardım edebilir misin bende twrp yüklü ama seed twrp de veya cracklink twrp yüklü olduğunu nerden anlarım ? ve bu romu kurmak için twrp ekranında cracklink twrp ye geçip bu romu yükliyebilir miyim ?
Konudaki twrpyi kur telefonunda suan root varsa flashify uygulamasi ile twrp yi kurabilirsin

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,382
151
83
Konudaki twrpyi kur telefonunda suan root varsa flashify uygulamasi ile twrp yi kurabilirsin
miui 6.0.1 de olduğum için root yüklü zaten ? birde twrp den twrp nasıl flashlanır hiç yapmadım yani twrp ekranında bu konudaki twrp yi nereye girip flashlıycam ? anlatabilir misin sana zahmet ?

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,460
1,632
113
-
miui 6.0.1 de olduğum için root yüklü zaten ? birde twrp den twrp nasıl flashlanır hiç yapmadım yani twrp ekranında bu konudaki twrp yi nereye girip flashlıycam ? anlatabilir misin sana zahmet ?

İngilizce yap twrpyi install gir sağ altta image yazar ona bas twrpyi seç gelen ekrandan recovery'e tik at.Alttaki çubuğu kaydır.Reboot recovery de. Bitti.

YüceSezar

Özel Üye
Üye
17 Aralık 2016
453
73
28
Los 15 15 subattan sonra offical olarak guncelme alarak cikicak ve cift tiklama ozelligide olucak 15.1 ise mart 2veya 7si gibi cikicak