Oreo [8.1] [SEED] [OFFICIAL] RR-OS V6.0.0 for General Mobile 4G

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol

Quicksilver

BKS
Emekli Yönetici
13 Şubat 2016
1,112
5,352
113
Trabzon

Merhaba arkadaşlar, General Mobile 4G için tarafımdan Official olarak verilen RR ile karşınızdayım.

Rom 32 bit (seed) taban kullanmaktadır.

Özelleştirme konusunda RR İle yarışacak bir rom bulunmuyor.

5 Şubat 2018 Güvenlik yamalıdır.

GPS , Romda tarayıcı bulunmamaktadır.

Kurulum:
- İlk defa rom kuracaksanız bir bilgisayar gerekiyor.

İlk defa rom kuracaksanız:
- TWRP recoveryi açın.Gelen ekranda select language bölümünden türkçeyi seçip alttaki oku kaydırın
- Temizle > Veriyi biçimlendir > Gelen ekrana yes yazıp enterlayın.
- Ana ekrana dönüp Yeniden Başlat>Recovery yapın.
- TWRP yeniden açıldığında yeniden dilinizi seçip telefonu bilgisayara bağlayarak rom zipini atın.
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak gapps'i rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.

Başka bir romdan geçiyorsanız:
- TWRP recoveryi açın
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak gapps'i rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

Son düzenleme:

hcanby

Üye
Üye
29 Mayıs 2017
21
2
3
Üstat öncelikle teşekkürler. Sorum şu gapps için opengapps linki dışında bir link vermişsin. Gapps'ı opengapps.org' dan indirsek çalışmaz mı?

YüceSezar

Özel Üye
Üye
17 Aralık 2016
457
75
28
Los 15.1 in üzerine yapılmış bir rommu @Grinch @Quicksilver hoparlörden cızırtı sorunu var bunda olurmu bide hangisi daha iyi

Bide GM 5 için uyumlu mu dokunmatik başkana gibi bir problem vardı Los 15.1 in ilk versiyonunda

Grinch

Yaşasın Xiaomi !
Yönetici
Master
14 Şubat 2016
2,677
7,829
113
onelabs.net

Grinch

Yaşasın Xiaomi !
Yönetici
Master
14 Şubat 2016
2,677
7,829
113
onelabs.net
Sen hangi romu onerirsin doğuş bide neden önerdiği ni yazarsan çok sevinirim😊
Uzun süredir custom rom kullanmıyorum o yüzden rom kullanan birine sorman daha iyi olur ayrıca bu tür yorumlar konu ile alakalı olmadığı için konu açıp öneri alabilir veya özelden konuşma başlatarak soru sorabilirsin.

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
2,390
1,719
113
Kasma varmı ve pil nasıl ?
Kasma yok pil super offical oldugu icin guncelleme vsde aliyor

Ses sorunu olurmu acaba bide neden bu daha iyi
1)Daha fazla ozellestirme ve özellik guncelleme destegi vs sebeblerden ötürü daha iyi
2)Lineage os 15.1 dede anlattiklarina gore sadece kendi sistem uygulamasinda cızırtı oluyormus belki uygulamada bir sorun vardir baska muzik oynatici fln dene spotifyda sorun yok ben bu romuda test edemeyecegim kulagimdan oturu malesef
3)Ama Cok canını sıkıyorsa ayarlar erisilebilirlikten mono sesi aktif edip ses calinirken kanalları birlestirebilirsin simdilik onerebilecegim seyler bunlar senin için
iyi forumlar
;)

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,382
151
83
[BGCOLOR=transparent]
1)Daha fazla ozellestirme ve özellik guncelleme destegi vs sebeblerden ötürü daha iyi
2)Lineage os 15.1 dede anlattiklarina gore sadece kendi sistem uygulamasinda cızırtı oluyormus belki uygulamada bir sorun vardir baska muzik oynatici fln dene spotifyda sorun yok ben bu romuda test edemeyecegim kulagimdan oturu malesef
3)Ama Cok canını sıkıyorsa ayarlar erisilebilirlikten mono sesi aktif edip ses calinirken kanalları birlestirebilirsin simdilik onerebilecegim seyler bunlar senin için iyi forumlar;)[/BGCOLOR]
sen bu romdamısın ? ve özelleştirme yeri türkçe mi ? ben crodroiddeyim :)

fyberrs

Aktif Üye
Üye
22 Ağustos 2016
132
18
18
4 de okuldan çıkıyorum malum üniveriste :( eve gidince romu kuracağım bı deneyelim bakalım foruma tanıtım konusu açarım hadi görüşürüz 4 saat sonra 😂