Oreo [8.1] [SEED] [OFFICIAL] RR-OS V6.0.0 for General Mobile 4G

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
1,956
939
113
1- Güncellemeleri hangi aralıklarla veriyor ROM sahibi
2-Özelleştirme kısmı türkçe mi ?
3-Root gömülü olarak geliyor mu geliştirici seçeneklerinden
4- Eninde sonunda çift tıkla uyandır gelir mi ? :D
1) onu rom sahibine sormak gerek
2)turkce sslerde gözüküyor zaten ?
3)gelmiyor fakat magiskkurabilir veya supersu konusunda paylastigim lineage 15.1 root paketini kurarak gelistirici seceneklerinden kök erişimini aktif edebilirsiniz
4) yine rom sahibi quicksilver a bağlı :)

6 Kasım 2017
14
7
3
Beyler romu kurdum gappsi flashladim ama google apps telefonda gorulmuyor yardimci olurmusunuz

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
1,956
939
113
sorun hala devam ediyor hocam
O sorun bu romla ilgili degil lineage os kaynaklari ile ilgili lineageosun nisan buildinde ses sorunu duzeltilicek romun yapimcisi qucksilverda nisan buildine guncelleme cekerse bu rom icin sorun buyuk ihtimal ortadan kalkar.

17 Aralık 2016
27
2
3

Merhaba arkadaşlar, General Mobile 4G için tarafımdan Official olarak verilen RR ile karşınızdayım.

Rom 32 bit (seed) taban kullanmaktadır.

Özelleştirme konusunda RR İle yarışacak bir rom bulunmuyor.

5 Şubat 2018 Güvenlik yamalıdır.

GPS , Romda tarayıcı bulunmamaktadır.

Kurulum:
- İlk defa rom kuracaksanız bir bilgisayar gerekiyor.

İlk defa rom kuracaksanız:
- TWRP recoveryi açın.Gelen ekranda select language bölümünden türkçeyi seçip alttaki oku kaydırın
- Temizle > Veriyi biçimlendir > Gelen ekrana yes yazıp enterlayın.
- Ana ekrana dönüp Yeniden Başlat>Recovery yapın.
- TWRP yeniden açıldığında yeniden dilinizi seçip telefonu bilgisayara bağlayarak rom zipini atın.
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak gapps'i rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.

Başka bir romdan geçiyorsanız:
- TWRP recoveryi açın
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak gapps'i rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.

[Gizli içerik]
İyi gözüküyor

alNzy

Yeni Üye
Üye
24 Mart 2016
2
0
1
tam ekrandayken alttaki gezinme tuşları ve durum çubuğu gizlendiği zaman kaydırarak geri getiremiyorum. ekranı kapayıp açınca alttaki çubuk kısa süreliğine geliyor hızlıca tıklayıp anca öyle uygulamadan çıkabiliyorum

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
1,956
939
113
tam ekrandayken alttaki gezinme tuşları ve durum çubuğu gizlendiği zaman kaydırarak geri getiremiyorum. ekranı kapayıp açınca alttaki çubuk kısa süreliğine geliyor hızlıca tıklayıp anca öyle uygulamadan çıkabiliyorum
Rr ozellestirmeleri kisminda vardir ayarları oradan bakip duzeltmeye calis

honor

Yeni Üye
Üye
16 Nisan 2018
4
1
3
17
Antalya
Merhaba, ROM için teşekkür ederim. İlk defa bu işe kalkıştım.
Rom kurulumunu yaptım fakat sürekli olarak "bluetooth yanıt vermiyor" hatasını gönderiyor. Mevcut çözüm var mı?

KiNGHaZe

Manager
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
2,307
1,041
113
İstanbul
onelabs.net
Merhaba, ROM için teşekkür ederim. İlk defa bu işe kalkıştım.
Rom kurulumunu yaptım fakat sürekli olarak "bluetooth yanıt vermiyor" hatasını gönderiyor. Mevcut çözüm var mı?
Bluetooth uygulamasını bulup verilerini temizleyin. Ayarlar>uygulamalar>sağ üstteki nokta>sistem uygulamarını göster>bluetooth>depolama>verilerini temizle.