[BUILD][WEEKLY][FULLWORK][6.0.1_r79] LineageOS For GM E-Tab5 By Quarkzz

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

kutlay1653

Developer
Developer
5 Mart 2016
985
3,516
93
17
Bursa
Her romda vpn sıkıntısı dikey kalem sıkıntısı vs olmasına rağmen fullwork yazılmasını anlamıyorum emeğe saygım var tabi elinize sağlık fakat fullwork ise fullwork yazın lütfen...!
Kaynaktan dolayı olan bir hatayı nasıl giderebiliriz? Madem sandiginiz kadar kolay buyrun fixleyip verin.
Kernel source olsaydı fixlerdik herşeyi bulun Kernel source bize fixlryelim

mvuslux

Yeni Üye
Üye
22 Nisan 2017
4
1
3
Her romda vpn sıkıntısı dikey kalem sıkıntısı vs olmasına rağmen fullwork yazılmasını anlamıyorum emeğe saygım var tabi elinize sağlık fakat fullwork ise fullwork yazın lütfen...!
Kaynaktan dolayı olan bir hatayı nasıl giderebiliriz? Madem sandiginiz kadar kolay buyrun fixleyip verin.
[/quote]

Gidermeniz gerektiğini veya kolay olduğunu söylemedim sadece tam fonksyonlar çalışmıyorsa fullwork yazmak uygun olmaz bu konu için değil diğer arkadaşlarda öyle diğer forumlarda aynı size yönelik birşey olarak yazdığımı düşünmeyin...

KiNGHaZe

Developer
Developer
12 Şubat 2016
1,524
552
113
İstanbul
onelabs.net
Gidermeniz gerektiğini veya kolay olduğunu söylemedim sadece tam fonksyonlar çalışmıyorsa fullwork yazmak uygun olmaz bu konu için değil diğer arkadaşlarda öyle diğer forumlarda aynı size yönelik birşey olarak yazdığımı düşünmeyin...
[/quote]

İyide geliştiriciler için önemli olan kısım aldığı kaynağı tam anlamıyla hatasız derleyebilmek sizde bunu anlamıyorsunuz. Aldığı kaynağı hatasız derlemiş bu fullwork olmuş oluyor. Kaynağın hatasında geliştiricinin bir etkisi yok.

kutlay1653

Developer
Developer
5 Mart 2016
985
3,516
93
17
Bursa
[/quote]

Fullwork demek fixlenebilecek hata kalmadi demek oluyor bunlar kaynak hatalari madem oyle stock romlar disinda hic bir rom fullwork degil hic birinde kalem çalışmıyor

mvuslux

Yeni Üye
Üye
22 Nisan 2017
4
1
3
Fullwork demek fixlenebilecek hata kalmadi demek oluyor bunlar kaynak hatalari madem oyle stock romlar disinda hic bir rom fullwork degil hic birinde kalem çalışmıyor
[/quote]

Full(bütün tamamı) work(çalışmak işlevsellik) ve evet stok hariç hiçbir rom fullwork değil ama öyle yazıyorlar ben bunu eleştiriyorum kaynak hataları evet çoğu telefondan tablete portlandığından uyum sorunu çıkabiliyo ama sorun düzelmediyse final yada fw yazılmaması taraftarıyım( iki kişi de fullwork tanımı yapmış ;) değişik değişik şive f@rkı heralde herkese anlamı farklı)
​​​​​iyi çalışmalar...

Quarkzz

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
10 Nisan 2016
373
1,424
93
Aydın ve Kahramanmaraş
Full(bütün tamamı) work(çalışmak işlevsellik) ve evet stok hariç hiçbir rom fullwork değil ama öyle yazıyorlar ben bunu eleştiriyorum kaynak hataları evet çoğu telefondan tablete portlandığından uyum sorunu çıkabiliyo ama sorun düzelmediyse final yada fw yazılmaması taraftarıyım( iki kişi de fullwork tanımı yapmış ;) değişik değişik şive f@rkı heralde herkese anlamı farklı)
​​​​​iyi çalışmalar...
[/quote]

Bu camiada fullwork demek, elimizdeki kaynaklardan kaynaklanan sorunlar haricinde bizim cihaz için hazırladığımız tabanın en sağlam şekilde derlemeye girmesi demektir. Tartışmayı kapatıyorum. Konumda tartışma istemiyorum...