Cep Telefonu Önerisi [Ana Konu]

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

NightShade

Hazreti Yasuo
Üye
Aktif Üye
8 Eylül 2016
660
938
93
Malatya
onelabs.net
Bütçem 1.000-1.500 TL yazın alcam telefon sizce ne almalıyım.Aklımda şuan LG G4 ve GM 5+ var öneriniz nedir ?

NOT: Performans ve kamera açısından ayrıca güncel android sürümlü bakıyorum.
LG G4'ün son partileri sorunsuz deniliyor bulabilirseniz ona bakın derim ama iki cihazıda şahsen önermem. Bence alabileceğiniz en güzel cihaz Xiaomi mi 5s olacaktır :)
[/quote]

Xiaomi bakmıyorum ya bakacağım telefon ya LG ya Samsung yada GM 5+ dediğim özellikleri arıyorum fakat herhalde ben LG G4 Alacağım 4K kamera 2K ekran 3GB ram 32GB hafıza yeterli bana,eğerki rom atan biri olsaydım zaten tereddütsüz GM 5+ alırdım.

Felixem

Aktif Üye
Üye
15 Şubat 2016
83
11
8
Gaziantep
1100 liraya kadar cihaz arıyorum. Xiaomi Redmi Pro düşünüyorum. Sizin bildiğiniz güzel bir cihaz var mı bu fiyata kadar sayın OneTeams ahalisi?  :)

FuryLions

Özel Üye
Aktif Üye
7 Şubat 2016
1,799
4,178
113
1100 liraya kadar cihaz arıyorum. Xiaomi Redmi Pro düşünüyorum. Sizin bildiğiniz güzel bir cihaz var mı bu fiyata kadar sayın OneTeams ahalisi?  :)
Tek eksisi mediatek olması onun haricinde muazzam bir cihaz. Rom kurarım dersende ya redmi note 3 pro yada narinliği umrumda değil dersen mi 5 :)

Felixem

Aktif Üye
Üye
15 Şubat 2016
83
11
8
Gaziantep
Tek eksisi mediatek olması onun haricinde muazzam bir cihaz. Rom kurarım dersende ya redmi note 3 pro yada narinliği umrumda değil dersen mi 5 :)
[/quote]

Cebime koyarken ikiye ayrılır Mi5  :ehe:  Note 3 Pro, Snapdragon ile beni çekiyor da, Pro ile dayanıklılık konusunda çok büyük farklılık varmış.  :beğenmedim: Çok ağır işler yapmayacağım telefonda, Pro daha alınası ama gözümden kaçan vardır araştırmaya devam ediyorum.  :) Çok teşekkürler Hocam cevabınız için.  ;) :)

AntiBanSavar

Yeni Üye
Üye
18 Ocak 2017
1
0
1
Arkadaşlar telefon bakıyorum da limitim 1.000₺ zorlasam 1.200₺ aklımda şuan Sony Xperia M5 ile Huawei Honor 7 var sizce hangisini almalıyım veya belirttiğim fiyata önereceğiniz telefon varmı ?
(Kamera ve Performans açısından)

Serh!ldan

Aktif Üye
Üye
Aktif Üye
6 Mart 2016
93
40
18
Uygulamaları aşağı doğru kayan telefonu sevmem yana kayana alıştık bir lere :troll: :cigara:

Venom

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
23 Haziran 2016
531
235
43
Aydın
onelabs.net
Merhaba arkadaşlar,

Maximum 1100 TL şuan aklımda Redmi Note 4 Global var. Sizin öncerceğiniz cihazlar hangileri?

Syan

Özel Üye
Üye
17 Aralık 2016
596
566
93
900 TL bütçem var

Gm5 mevcut suan onu satip birikmis param ile bir telefon almak istiyorum.

Isınma sorunu kesinlikle olmayacak
Sorunsuz hatasız bir cihaz bakıyorum
Ekran boyutu 5.0 inç üstü olmazsa iyi olur.
6 saat ekran süresi verecek bir cihaz lazım

Tavsiyelerinizi bekliyorum

BerkayDGN

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
27 Aralık 2016
163
19
18
900 TL bütçem var

Gm5 mevcut suan onu satip birikmis param ile bir telefon almak istiyorum.

Isınma sorunu kesinlikle olmayacak
Sorunsuz hatasız bir cihaz bakıyorum
Ekran boyutu 5.0 inç üstü olmazsa iyi olur.
6 saat ekran süresi verecek bir cihaz lazım

Tavsiyelerinizi bekliyorum
Xiaomi Redmi 4X 32GB olan Hepsiburada da 899 TL tavsiye ederim.

MrBurak

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
11 Aralık 2016
171
17
18
İzmir
1000-1500 tl arası önereceğim en iyi telefon bence Huawei P9 Lite 2017 arkadaşım almıştı mükemmel tasarım var ve performansı da çok iyi olan bir cihaz.