[CRACKLING] [7.1.2_r33] MainstageOS

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol
30 Mayıs 2017
44
15
8
1513620897011.png

MainstageOS edit rom yapmak isteyen arkadaşlar için uygun.
AOSP tabanlı ve özelleştirmesi minimum seviyede.
Romda sadece Ayarlar, Kamera, İndirilenler, ve Launcher var.
Substratum desteği var.

Yok.

LQ99oz.png

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

-|Teşekkürler|-

-@

- @
Unofficial Build
-

-

-Huge thanks to @
& @
(Devs of AOSP-OMS)
-

-

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

onurbbr

Özel Üye
Aktif Üye
14 Şubat 2016
411
939
93
4 ay önce paylaşacaktım ama hafif bugları olduğu için paylaşmadım. Uygulama geçişlerinde hafif kasmalar oluyordu.

speet02

Yeni Üye
Üye
7 Ocak 2018
4
0
1
23
izmir
güzel rom openn gappstan mini paketı açıyor full açmadı niye full ve ustunu açmıyor anlamıyorum bu gm 4g ler ama minide bazı uygulamarı onla gelıyor gerısını siz ındırceksnız bence cok guzel istediğin uygulamayı yuklersın bosunada uygulama kalabalıgı olmaz root konusuda sadece bunda değil diğer bikaç rom dada rasladım ben nexsus romdada aynı mavı ekran hatası verıyor rootlayınca

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,734
1,847
113
-
güzel rom openn gappstan mini paketı açıyor full açmadı niye full ve ustunu açmıyor anlamıyorum bu gm 4g ler ama minide bazı uygulamarı onla gelıyor gerısını siz ındırceksnız bence cok guzel istediğin uygulamayı yuklersın bosunada uygulama kalabalıgı olmaz root konusuda sadece bunda değil diğer bikaç rom dada rasladım ben nexsus romdada aynı mavı ekran hatası verıyor rootlayınca
System partitionunda yer yok. Bu yüzdendir büyük ihtimalle. Pico veya nano indirip geri kalanları google play içinden indirirsen yani kullanıcı uygulaması olarak kurarsan depolaman bitene kadar kullanırsın.

speet02

Yeni Üye
Üye
7 Ocak 2018
4
0
1
23
izmir
System partitionunda yer yok. Bu yüzdendir büyük ihtimalle. Pico veya nano indirip geri kalanları google play içinden indirirsen yani kullanıcı uygulaması olarak kurarsan depolaman bitene kadar kullanırsın.
mini kuarabılıyorum en buyuk olarak gerısını dedıgın gıbı yapabılıyorum zaten ama bunu düzeltemezmıyız full yada stcok kurma şansımız yok mu