CyanogenOS 12.1 Stable for TT175 by Shedinja

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol
3 Aralık 2017
6
0
1
Akgün kardesim 7.1 hantal kalıyor ve sarj cok yiyor oyunlarda cok ısınma var elimden gelse kitkat olsun onu yuklücem mtk işlemci yüzünden benim telefonun sarj aletini kaybettim bi sarja koyuyorum 2.0 amper 6 saatte doluyor 7.1 kursam 8 saate cıkıyor

rahmanakqun

Aktif Üye
Üye
21 Temmuz 2016
148
10
18
Ben samsung şarj aleti kullanıyorum 2.0 amper tabletin lolipop stock kuruyken 2 buçuk saat 7.1 RR ile 2 saat 15 dk

3 Aralık 2017
6
0
1
Türk telekom kullaniyorum ve temiz formatlayinca sizden bise rica edebilirmiyim fatih bey ben sony telefonlari cok seviyorum benim icin guzel bi xperia arayuzlu rom ayarliyabilirmisiniz en son emre saygin kardedimiz Experince rom yapmisti ama Romda batarya sikintisi var yuzde 40 dan sonra dolmuyor sarj

21 Temmuz 2016
148
10
18
Türk telekom kullaniyorum ve temiz formatlayinca sizden bise rica edebilirmiyim fatih bey ben sony telefonlari cok seviyorum benim icin guzel bi xperia arayuzlu rom ayarliyabilirmisiniz en son emre saygin kardedimiz Experince rom yapmisti ama Romda batarya sikintisi var yuzde 40 dan sonra dolmuyor sarj
Bende sony uygulamalarını seviyorum telefonu rootlayıp sony hava durumu müzik uygulamalarını yükledim öyle kullanıyorum

Shedinja

Developer
Developer
27 Mart 2016
229
888
93
Yapamam çünkü artık bu cihazı kullanmıyorum :)