[F2FS-EXT4][Patchrom] [Global] MIUI 8 for GM 5+ (2017-12-18)

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol
15 Eylül 2016
10
0
1
Güzel olmuş. Ancak görüsme kaydı esnasında karşı tarafın sesini kaydetmiyor. Call recorder infirdim google playden, o da verimli çalısmadı. Program açıkken arama yaptığımda şebeko yok hatası verdi

freeliorn

Yeni Üye
Üye
18 Aralık 2017
4
0
1
23
Antalya
Romu yüklemeye çalışırken sürekli error 7 diye bir hata alıyorum. Şimdi de twrpye bile giremiyorum. Menüden recovery'i seçiyorum daha sonra general mobile logosu geliyor recovery açılmıyor. Ne yapmam lazım? Telefon ne şarj alıyor ne açılıyor ne de recoverye giriyor ne de bilgisayara bağlanıyor. Kalakaldı öylece.

Son düzenleme:

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,734
1,847
113
-
Romu yüklemeye çalışırken sürekli error 7 diye bir hata alıyorum. Şimdi de twrpye bile giremiyorum. Menüden recovery'i seçiyorum daha sonra general mobile logosu geliyor recovery açılmıyor. Ne yapmam lazım? Telefon ne şarj alıyor ne açılıyor ne de recoverye giriyor ne de bilgisayara bağlanıyor. Kalakaldı öylece.

Fastboot moduna gir..Ordan twrp yükle yeniden.

freeliorn

Yeni Üye
Üye
18 Aralık 2017
4
0
1
23
Antalya
İlginç bir durum. Error 7 genellikle dosyanın yanlış inmesinden veya twrp sürümünün düşük olmasından kaynaklanır. Bu twrp'yi kullan.
Önce forumdaki eski twrpyi kullanmışım yanlışlıkla şimdi bunu yükledim fakat sorun aynı nedense. Dosyayı 2 kere indirip ikisini de denediğim için eksik olduğunu sanmıyorum. Atarken yarıda kesiyordu önceden bir klasör içinde atınca tamamını atmıştı bu sefer. Yine kuruluma geçmeden error 7 verdi. TWRPyi silip baştan yükleme şansım varsa onu nasıl yapabilirim?

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,734
1,847
113
-
Önce forumdaki eski twrpyi kullanmışım yanlışlıkla şimdi bunu yükledim fakat sorun aynı nedense. Dosyayı 2 kere indirip ikisini de denediğim için eksik olduğunu sanmıyorum. Atarken yarıda kesiyordu önceden bir klasör içinde atınca tamamını atmıştı bu sefer. Yine kuruluma geçmeden error 7 verdi. TWRPyi silip baştan yükleme şansım varsa onu nasıl yapabilirim?

Bilemiyorum şuan. Dediğim gibi twrp olanı eledik. Dosya yanlış inmiş olabilir. Dosya şuan bende olmadığından md5 doğrulamasıda yapamıyorum.Telefondan indirdiysen
advanced download manager benzeri programları kullan.

freeliorn

Yeni Üye
Üye
18 Aralık 2017
4
0
1
23
Antalya
Stock rom attım. Daha önce bilgisayardan indirip atıyordum rom dosyasını bu sefer direkt telefondan indirdim. En baştan denedim yapmayı ama en sonunda yine error 7 aldım. Ocak 2018 yüklüydü. Sorun ne bilmiyorum ama sanırım dosyalarda bir sıkıntı olmuş son güncellemeden sonra.

kiyam34

Yeni Üye
Üye
8 Mayıs 2016
3
0
1
22
ön kameradan fotoğraf çekerken flash açma seçeneği yok malesef onun dışında güzel

Son düzenleme: