[FLASH TOOL] Casper Via V8C Stock Rom (V8C_20150324_c1.05)

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

reis474747

Yeni Üye
Üye
9 Şubat 2018
1
0
1
31
adana

AÇIKLAMA
Casper Via V8C İçin Güncel 4.4.2 Android Sürümüne Sahip Stock Rom'dur.
Cihazınızı Yazılımsal Olarak Bozdu iseniz Tek Yapmanız Gereken PC İle Orjinal Yazılımını Kolay Bir Şekilde Kurmanız...

YÜKLEME TALİMATI

[font=georgia,serif]İndirdiğiniz Dosyayı Winrar İle Klasöre Çıkartınız.Ve İçinde 3 Klasör Bulunacaktır ;[/font]

[font=georgia,serif]İlk Olarak Sırasıyla 'Driver' Klasörüne Girip 'İnstallDriver.exe' Programını Çalıştırınız Ve 5-10 Saniye Sonra Driver Kurulmuş Olacak Ve Bu Şekilde Uyarı Alacaksınız,Burada İşimiz Bitiyor.

[/font]

[font=georgia,serif]Geri Gelerek SP Flash Tool Klasörüne Giriniz Burada da Alt Bölümlerde flash_tool.exe Programını Çalıştırınız.

Karşınıza Bu Panel Gelecek Öncelikle Scatter-loading Kutucuğuna Tıklayınız Burada Scatter Dosyasını Seçmenizi İsteyecek Sizde 3. Klasöre Yani VIA V8C Stock Rom Klasöründeki MT6592_Android_scatter Dosyasını Seçin Ve Karşınıza Bu Şekilde Ekran Gelecek ;[/font]

[font=georgia,serif]Scatter Dosyasını Seçtikten Sonra Otomatik Olarak Herşey Ayarlanmış Oluyor Sizinde Tek Yapmanız Gereken 'Download' Bölümüne Tıklamanız Ve USB Kablo İle Telefonunuz Kapalı İken Bilgisayara Bağlayınız.Bilgisayar Telefonu Tanımladıktan Sonra Stock Rom İşlemi Başlayacaktır.Sakın Bilgisayar Bağlantısını Yükleme Bitene Kadar Kesmeyin.İşlem Sonunda Tik İşareti Gelecektir Ve Artık Telefonunuzu Açabilirsiniz.

[/font]

[font=tahoma,cursive]İNDİR [Gizli içerik][/font]

ANLATIM BANA AİTTİR...
saolllllllllllllllllllllllll