General Mobile 4G İçin Samsung Galaxy S8 rom

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

ksekman4133

Özel Üye
Üye
8 Nisan 2017
150
5
18
kardeşim problem deil canin sağolsun sorunlar her zaman cikar relax ol :)
ama emek vermiştik be bende üzgünüm onca insanı beklettim

[quote='ksekman4133, post: 107825"]

Üzülme kardeş zaten yapacağın en fazla @Sher0 in Galaxy romundaki gibiydi bir launcher bir de emirin evolotiuon teması takma zaten hiçbir uygulama orjinal s8 olmaz di uzulmene değmez az biraz bilgisi olan senin yaptıklarını da yapar zaten boşver takma
[/QUOTE]

bu tema haricinde sistemde hatalı olan mesajlar-telefon-build.prop-s8 uygulamaları sesleri tuş sesleri-zil sesleri-animation-mesajlar-müzikler-telefon haricinde herşey s8 di çok emek vermiştik be dediğin gibi fazla s8 orjinal eklemesekte çoğu orjinaldi
[/quote]
Ya birader takma

Cebrail29FB

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,130
160
63
ama emek vermiştik be bende üzgünüm onca insanı beklettim

bu tema haricinde sistemde hatalı olan mesajlar-telefon-build.prop-s8 uygulamaları sesleri tuş sesleri-zil sesleri-animation-mesajlar-müzikler-telefon haricinde herşey s8 di çok emek vermiştik be dediğin gibi fazla s8 orjinal eklemesekte çoğu orjinaldi
Ya birader takma
[/quote]

çok tepki yiycez ama onca milleti beklettik :(

Cebrail29FB

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,130
160
63
ne tepkisi kardeşim o kadar uğraşmışsın yanlışlıkla silmişsin romu.

çok proje süreci paylaşıldı bir kısmı yapamadı romu ama onlara tepki gelmedi şu ana kadar.
[/quote]

millette bekliyordu özelden soruyordu :( ama şu var inan ilk defa yapıyorum bu işi :( arkadaş öyle dedi factory reset sonra backup al bende birçok böyle yaptım dedi o ne yaptıysam telefon açılmadı siyah ekranda kaldı :( mecburen öyle yapmak zorunda kaldım yoksa bilerek yapar mıydım bende çok istiyordum yayınlamak ilk romum olcaktı :( :(