Gm 5+ Miui 8 Öneriler,Hata çözümleri..

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

tfnylmz90

Yeni Üye
Üye
11 Eylül 2017
4
0
1
Selam romu bugün deneme şansım oldu bende herşey gayet stabil çalışıyor şuan şarj süresi de fena değil. Tek sıkıntı kilit ekranında bildirim içeriğini gizleyemeyen. Buna bir çözüm var mıdır acaba? (örn: kilit ekranında WhatsApp dan mesaj gelecek fakat mesaj içeriği içerik gizlendi deyip goaterilmeyecek tarzında)
Teşekkürler .

tfnylmz90

Yeni Üye
Üye
11 Eylül 2017
4
0
1
Cevabın için tekrar teşekkürler çok kurcaladim ama bulamadım maalesef. Bir de sürekli sim kart etkinleştirilmesi bilgisi alıyorum. Bunu kapatmanın kolay bir yolu var mıdır ?

tfnylmz90

Yeni Üye
Üye
11 Eylül 2017
4
0
1
Hala miui romu kullanmaktayim şimdi farkettim on kamera flaş ışığını nasıl çalıştırabiliyoruz. ?

mhmd0021

Yeni Üye
Üye
28 Kasım 2017
2
0
1

KiNGHaZe

Son Bir Kez
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,019
1,445
113
İstanbul
onelabs.net
Çalışıyor gayet düzgün sorun nedir ? Aktileştirme  kısmında mı sorun yaşıyorsun.
Hayır. Sürekli swiftkey calismayi durdurdu hatasi aliyorum iki farkli miui surumunu toplam 9-10 defa kurmuşumdur her seferinde aynı hata
[/quote]

Yeni swiftkey sürümünde olabilir.Bir ay öncesine kadar öyle bir şeyle karşılaşmadım ben.

temp542

Üye
Üye
10 Kasım 2017
43
8
8
Saat ayarlanamasını otomatikten çıkardığım ve ayarladığım halde, yebideb başlatma saat yine 1 saat geri alınıyor. Bunun çözümü nedir