Duyuru GM 5 Plus için Tester Aranıyor

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

Quicksilver

Master
Yönetici
Master
13 Şubat 2016
1,051
3,497
113
Trabzon
Merhaba arkadaşlar, cihazımız için çıkacak yeni rom, recovery ve kernelleri deneyebilecek gönüllü kişiler arıyoruz.Gönüllü olacak kişilerde ise bazı şeyler beklemekteyiz.Bunlardan birini bile yerine getiremeyecekseniz lütfen kendinizi ve bizi yormayın ve gönüllü olmayın.

- Rom, recovery, root gibi şeyler nasıl atılır bilmeli.(Hem de adı gibi)
- Adb ve fastboot kullanmayı bilmeli.
- Telefonunda sorun olmamalı.Örneğin soketi bozuk birisi ne kadar etkili bir tester olabilir ki?
- Sürekli test etmeye hazır ve istekli birisi olmalı.Hazır olunmayınca bizim de çalışma isteğimiz kalmıyor. Bahane üretilmesini sevmiyoruz ve üretilince emin olun direkt anlıyoruz.

Tester olarak yapacağınız iş kısaca denemek.Sizden daha fazlasını beklemiyoruz.Bu yüzden gözünüz korkmasın, yapacağınız denemeler basit.Gönüllü olmak isteyen arkadaşlar bu konuya yazarak aday olabilirler.

@Rygebin and @Quicksilver

taner52300

Üye
Üye
Aktif Üye
8 Eylül 2017
48
8
8
bu yazilanlarin hepsini biliyorum yalniz mesela kendi asima konusayim ben tıp ogrencisiyim 2 ayda bi sinavim var ve sabah 8 aksam 6 dersim var bunlarin haricinde kisisel olarak bi misafirlik bi ortam oldugunda onsan rom test edemez bu gibi seylere anlayisiniz olacaksa tester olabilirim

Quicksilver

Master
Yönetici
Master
13 Şubat 2016
1,051
3,497
113
Trabzon
bu yazilanlarin hepsini biliyorum yalniz mesela kendi asima konusayim ben tıp ogrencisiyim 2 ayda bi sinavim var ve sabah 8 aksam 6 dersim var bunlarin haricinde kisisel olarak bi misafirlik bi ortam oldugunda onsan rom test edemez bu gibi seylere anlayisiniz olacaksa tester olabilirim
Taner seni biliyorum zaten sen ekiptesin hayırlı olsun