MIUI 8 For GM 5 Plus

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

Umutga81

Yeni Üye
Üye
23 Nisan 2017
3
0
1

ksekman4133

Özel Üye
Üye
8 Nisan 2017
150
3
18
General Mobile 4G ye de portlar mısınız 6.0.1 sürümü ve aynısını çünkü 4G deki miui pek iyi değil

slayer9800

Yeni Üye
Üye
26 Mart 2017
8
2
1
10 Ocak 2017
49
2
8

Hafız28

Özel Üye
Üye
13 Şubat 2016
398
44
28
Roma güncelleme gelecek mi ? Bu ufak tefek hatalar da çözülürse 10 numara rom olur. @MacTavish
Şuanlık plan yok. Jack server sorunu var linuxumda. Çözebilirsem patchrom yapmayı deniyecem.
[/quote]

Ataberk öncelikle geçmiş olsun pcni inşallah yaparsın zaten yaptığın paylaşımlardan belli ne kadar başarılı olduğun kolay gel

Oguzhan671

Yeni Üye
Üye
9 Mayıs 2017
8
0
1
ilk defa rom yüklüyorum affınıza sığınarak bu GApps dosyası  yukarda nagouttan geçenler için yüklenmesi gerek dosyalar mı yoksa başka bir dosya mı ?

Oguzhan671

Yeni Üye
Üye
9 Mayıs 2017
8
0
1
yorumunu görmedim ve gapps falan konudaki gibi yükledim yeniden başlattım şimdide telefon açılıyor ama "encryption unsuccessful" hatası veriyor allta RESET PHONE yazıyor tıklıyorum twrpe ye yönlendiriyor napacağım ?
GApps yükleme diyorsun ama ben nagouttaydm ?

onurbbr

Özel Üye
Aktif Üye
14 Şubat 2016
413
891
93
yorumunu görmedim ve gapps falan konudaki gibi yükledim yeniden başlattım şimdide telefon açılıyor ama "encryption unsuccessful" hatası veriyor allta RESET PHONE yazıyor tıklıyorum twrpe ye yönlendiriyor napacağım ?
Romu baştan kur

Oguzhan671

Yeni Üye
Üye
9 Mayıs 2017
8
0
1
İlk önce wipe çekip 
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 Rom ve attığım linktekini yükleyin. Gapps yüklemeyin.
[/quote]

vendor dosyasımı indirdim ama telefon açılmıyor ve twrp de de pc görmüyor bu dosyayı nasıl atarım ?

Oguzhan671

Yeni Üye
Üye
9 Mayıs 2017
8
0
1
5 plus dual de sim kart görmeme sorununu çözen varmı veya çalışma varmı bu sorun hakkında.
Rom çok güzel ama işte her güzelin bir sorunu var işte.