MIUI 8 For GM 5 Plus

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

BerkayDGN

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
27 Aralık 2016
151
19
18
Güncelleme gelecek mi acaba birde global port sisteme geçilebilir mi ? Eğer öyle discovery de olan gibi olursa mükemmel olur.

Armeroo

Yeni Üye
Üye
19 Haziran 2017
3
0
1
aradığımı buldum sanırım deniycem inşallah diğerlerinden güzel ve stabil çalışır sıkıldım sorunlu romlardan :) Vendor Fix içeriğinde Mega şifre çözme anahtarı istiyor yardımcı olursanız sevinirim elinize sağlık iyi çalışmalar.

21 Haziran 2017
35
0
8
merhaba bu rom dosyasını zipli şekilde sd karta atıp twrp den mi flashlayacağım rarı açmayacağım değil mi. 720mb bir zip dosya indirdim . ayrıca buna uygun twrp hangisi yardımcı olursanız memnun olurum.

21 Haziran 2017
35
0
8
TWRP ye girdim fakat sd kartı görmüyor wipe şeçeneklerinde ise failed verdi sorun nedir. yardımcı olun lütfen çok bekledimcevap veren ypok

7 Nisan 2016
24
3
3
Valla mukemmel olmuş kardes.eline saglik.ayrica ısınma sorunu yok.batarya stock ile aynı.süper.şimdilik bir sorun gözükmüyor.??

TürkmeN

Aktif Üye
Üye
23 Ağustos 2017
81
2
8
Romu kuracak arkadaşlar hiç vakit gecirmeden kurun farkı göreceksiniz. 7.1.2 den bu roma gectim performans ve pil açısından kafam rahat şimdi.

TürkmeN

Aktif Üye
Üye
23 Ağustos 2017
81
2
8

FireSwords

Aktif Üye
Üye
Aktif Üye
28 Aralık 2016