Nougat [NEXUS7/QCOM][BETA/TABLET]LineageOS 14.1 TABLET EDITION FOR HULKBUSTER

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol
28 Mayıs 2017
21
2
3
ekranı dikey uzun kullanimda birdaha yatay dönmüyor
(diğer romları yedek almıştım denedim sıkıntı cihazda değil)
fixleyebilirmisin?
yeniden başlatınca sorun düzeliyor ama tekrardan uzun kullanımda kalıyor

kutlay1653

Developer
Developer
5 Mart 2016
1,062
5,677
113
17
Bursa
ekranı dikey uzun kullanimda birdaha yatay dönmüyor
(diğer romları yedek almıştım denedim sıkıntı cihazda değil)
fixleyebilirmisin?
yeniden başlatınca sorun düzeliyor ama tekrardan uzun kullanımda kalıyor
Tuhaf açıkçası acaba tüm sensörler mi devre dışı kalıyor yoksa sadece ekran döndürme ile ilgili mi ayrıca pil kullanımı ile ilgili bilgi verebilir misiniz

28 Mayıs 2017
21
2
3
Tuhaf açıkçası acaba tüm sensörler mi devre dışı kalıyor yoksa sadece ekran döndürme ile ilgili mi ayrıca pil kullanımı ile ilgili bilgi verebilir misiniz
pil kullanımı hızlı gibi geldi bana 1 saatte 45-50 şarj gitti diğer romlarda 1saatte 25-30 gidiyordu

edit: pil kullanımı normalmiş ben gps ile sekronizasyonu açık kullandığımdan çabuk bitiyormuş pilde sıkıntı görünmüyor

Son düzenleme:

FurkanTaner

Aktif Üye
Üye
25 Eylül 2016
76
10
8
17
Adıyaman
@kutlay1653 bey forumda aranıyorsunuz lütfen etab 5 bölümüne. eline sağlık kutlay vpn 3.10.72 karnele geçeceği güne kadar pusudayız bu romada gelse vpn tadından yenmez sana güveniyoruz :hoşgeldin:

Son düzenleme:

BloomGaming

Yeni Üye
Üye
17 Nisan 2016
6
1
1
Eline sağlık hocam.
Benim bir sorum olacaktı.
Pc için yapılan android remix os romu e tab 5 lere portlanabilir mi?

Tkalem

Üye
Üye
24 Aralık 2016
27
0
1
Hocam ses sorununu nasil cozdunuz? Ben de kendi telefonuma rom portladim ama ses sorununu bir turlu cozemedim . yardimci olursaniz cok sevinirim tesekkurler

KiNGHaZe

Son Bir Kez
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
2,595
1,224
113
İstanbul
onelabs.net
@kutlay1653 hocam şu LOS14.1'i Mega yerine başka bir yere yüklesen indirirken bilinmeyen bir hata nedeniyle indirilemedi hatası alıyorum sürekli.
Megadownloader programı ile sorunsuz indirebilirsin. Program kullanmak istemiyorsan kullanıcı hesabı oluşturup içerine kaydedip indirebilirsin.