[ NIGHTLY] [ Crackling ] Lineage OS for General Mobile 4G

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

drason

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
3 Mart 2016
1,069
2,930
113

Merhabalar Dostlar bugün sizlere Cihazımızın Klonu olan Wileyfox Swift (Crackling) için verilmiş olan Lineage OS Official Romunu tanıtmak istiyorum.
Her Gece Güncelleme alan bir romdur. :) Lineage Ekibi artık Romda Root bulundurmuyorlar. Ekstra kendiniz Root atıcaksınız. Linkler kısmında Root paketi mevcut. Güncellemelere mani olmuyor.

Hatalar:  Şuan için Hata bulunmamaktadır.  Bulacağınız hatalar veya kasma gibi durumlar Lineage'nin güncellemeleri ile alakalıdır. Sonuçta hem yeni tabana geçmiş bir rom hem de Nightly rom kullanıyorsunuz bazı hatalar ile karşılaşmanız doğal.

Yok :)
1-
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 cihazınıza indirin ve kurun.

2- Rom ,Recovery ve Gapps dosyasını cihazınızın Dahili Depolaması veya SD Kartınıza atın. 
3- Cihazınızı TWRP Modda başlatın. 
4- Wipe Kısmına gelerek Advanced Wipe deyin.
5- Dalvik Cache-System-Data-Cache seçeneğine tıklayın ve alttaki çubuğu kaydırın.
6- Ana ekran tuşuna basın ve Install deyin. 
7- İndirmiş olduğunuz dosyayı tıklayın ve alttaki çubuğu kaydırın. Yükleme işlemi başlayacak. 
8- İndirme işlemi bittiğinde Gapps Paketini ve dilerseniz aynı şekilde Root paketinide sıfırlama yapmadan rom yükler gibi yükleyin.
9- Yükleme işlemi bitti. Reboot System diyerek Cihazınızı yeniden başlatın. Gelecek olan güncellemeleri gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

nagod

Üye
Üye
31 Mart 2016
25
0
1
Ota dan Güncelleme leri görmüyor lineage downloader uygulaması ile twrp den full zip i mevcud romun üzerine flaşlı yorum ota güncelleme nin yolu varmı

25 Aralık 2016
33
2
8
i have an issue in updating this rom.
updater fails to download its update.
i have a very good wifi connection but it doesnt download the update.
i need to download the rom update in the website.

25 Aralık 2016
33
2
8
28 Eylül 2017
17
0
1
bunun 415 mb guncellemesi var onu nasil yukleyecez twrp moda atiyor dosyayi bulup yukluyom ama acilmiyor gene twrp moda aliyor hep boyle stock atinca duzeliyor nasil yukleriz guncellemeyi

oynakkedi

Aktif Üye
Üye
8 Haziran 2016
143
40
28
bu 415 mb seed lineage ise 315 mb. aradaki bu 100 mb lik farkın sebebini çok merak ediyorum.32 bit 64 bit arasında çok fazla dosya farkımı var ?

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
2,281
1,450
113
bunun 415 mb guncellemesi var onu nasil yukleyecez twrp moda atiyor dosyayi bulup yukluyom ama acilmiyor gene twrp moda aliyor hep boyle stock atinca duzeliyor nasil yukleriz guncellemeyi
Twrpyw atincawipe> advanced wipe >kısmından dalvik sistem ve cache kısımlarini tikleyip altaki cubugu kaydirin
Ardindan guncellemeyi ve gappsi tekrar kurup yeniden baslatin verileriniz kaybolmadan guncellenmis olucaktir

scaniaman0102

Aktif Üye
Üye
29 Nisan 2017
106
1
18
bu root paketlerinden hamgisini seçeceğiz anlayamadım en baştakinimi indiricez versiyon 15.1 felan diyor

Son düzenleme:
19 Aralık 2017
19
2
3
28
denizli
Öncelikle rom super substarum yukeyin ama once bi yedekleyin ben bi temayi uyguladim bozdum resmen onun icindikkat edin