[No Root] Xiaomi Mi A1 Substratum Theme Engine

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

halilerol

Özel Üye
Üye
5 Şubat 2017
187
336
63

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Xiaomi Mi A1 cihazına rootsuz nasıl Substratum Theme Engine kurulur onu göstericem.

Cihazınıza gelecek herhangi bir sorundan şahsım ve OneLabs sorumlu tutulmamaktadır.
Sorumluluk cihaz sahibinin üstündedir.

1. İlk olarak verdiğim linklerdeki dosyaları indirin.
  2. Play Store'dan Substratum Theme Engine ve Andromeda( Ücretli APK paylaşımı yasak olduğundan dolayı Play Store linkini koyucam) programlarını indirin.
  3. Ayarlar>Geliştirici Seçenekleri> USB Hata Ayıklama seçeneğini aktif edip. Telefonu ana ekrandayken 1 kereliğine bilgisayara bağlayın gelen uyarıda izin vere basıp telefonu çıkartın.
  4. Telefondan Andromeda uygulamasına girip gelen ekranda bırakın çıkmayan uygulamadan.
  5. Telefonu USB Hata Ayıklama açık şekilde bilgisayara bağlayın.
  6. Andromeda Client klasöründen start_andromeda.bat dosyasını çalıştırıp entre basın yükleme tamamlanınca istediğiniz temayı kurabilirsiniz iyi kullanımlar :)

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.