Oreo [PROJE] Forumca substratum temamızı oluşturalım!

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

trzpro

Özel Üye
Aktif Üye
21 Şubat 2016
1,449
2,294
113
İstanbul
emirbardakci.com

Merhaba arkadaşlar Oreo ile temalama iyice kısıtlanmış hale geldi. Artık o kısıtlamalar yüzünden Galaxy Evolution temasını da güncelleyemiyorum. Bende dedim herkes bir ucundan tutsun ve akıcı bir tema yapalım. Herkes fikrini yoruma fotoğrafla yazarsa çok güzel olur. Temayı sadece 8.1.0 sürümü için yapacağım. Herkesin bir katkısı olsun amacıyla açtım konuyuda. Umarım başarılı bir proje olur.

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,465
1,635
113
-
Benim fikrim tema Galaxy Evolution gibi çok aydınlık olmasın. Biraz daha koyu renkle tercih edilebilir. Ayrıca belki 1 tane değilde 2 -3 tane çıkarabilirsen seviniriz :troll:

Şöyle transparent falan olsa tadından yinmez :troll:

Opalfina

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
10 Aralık 2016
374
690
93
Ankara/KahramanKazan
Benim fikrim tema Galaxy Evolution gibi çok aydınlık olmasın. Biraz daha koyu renkle tercih edilebilir. Ayrıca belki 1 tane değilde 2 -3 tane çıkarabilirsen seviniriz :troll:

Şöyle transparent falan olsa tadından yinmez :troll:
Yeni temalar genellikle beyaz oluyor yeni OS'larda öyle Galaxy evulationun devamı gelebilir
@trzpro apk'nin içindekini gördüm ?