Nougat Şarj

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol
18 Aralık 2017
70
5
8
23
Sakarya
General mobile 4G Dual Stock ROM 7.1.1 yüklü ve Rootlu cihaz.

Telefonu %100 şarj ediyorum dolduktan sonra çıkarıyorum ekran kapalı şekilde hiçbir şey yapmadan direk %90 %95 civarına düşüyor. Greenify falan da yüklü. Ne yapmam lazım ? sadece %100 den direk %95 %90 olma sorunu var

KiNGHaZe

Developer
Developer
12 Şubat 2016
1,550
574
113
İstanbul
onelabs.net
Batarya kalibrasyonu yap.Telefonun şarjını bitir. sonra kapalı halde şarj et tam dolduğunda telefonu aç 1 saat daha şarj et. Sonra dene bakalım olmazsa batarya yüzünden. Genel kullanımda fark var mı ? O kadar hızlı gidiyor mu ?

18 Aralık 2017
70
5
8
23
Sakarya
Batarya kalibrasyonu yap.Telefonun şarjını bitir. sonra kapalı halde şarj et tam dolduğunda telefonu aç 1 saat daha şarj et. Sonra dene bakalım olmazsa batarya yüzünden. Genel kullanımda fark var mı ? O kadar hızlı gidiyor mu ?
Genel kullanım da sorun yok. Sadece %100 den %90 lara çabuk iniyor. Sonrasında normal ilerliyor. Bu kalibrasyon dediğin gibi mi olacak %0 olunca kapatıp şarj edeceğim sonra tekrar açık şekilde 1 saat şarj edeceğim dimi ? başka bi ayar uygulama ya gerek var mı