[SORUN]Android Silinmeyen Dosyaları Silme

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

halilerol

Özel Üye
Üye
5 Şubat 2017
167
328
63

Arkadaşlar play storedeki yeni versiyonunu beğenmediğim bi oyunun internetten apk ve obb dosyasını indirdim. Apk dosyasını kurdum obbyi Android/obb klasörüne attım oyuna girdim çalışmadı ve sildim ancak obb klasörüne attığım obb dosyası silinmiyor aşağıya attığım görseldeki gibi hata veriyor root moduna alıp silmeyi denedim yine aynı hatayı veriyor dosya silinmiyor. O dosyayı nasıl silebilirim bi bilginiz varmı ? (Twrpden dahili depolama sıfırlayamam fotoğraflar videolar vs. seyler var onları atıcka bi sd kartım yok)

desparecido54

Aktif Üye
Üye
18 Aralık 2017
138
14
18
24
Sakarya
İlk defa böyle birşey görüyorum. Aklıma iki şey geliyor, 1. Büyük ihtimalle virüs bulaşmış 2. arka plan da açık olduğu için silmiyor olabilir tabi düşük ihtimal

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
1,956
939
113

Arkadaşlar play storedeki yeni versiyonunu beğenmediğim bi oyunun internetten apk ve obb dosyasını indirdim. Apk dosyasını kurdum obbyi Android/obb klasörüne attım oyuna girdim çalışmadı ve sildim ancak obb klasörüne attığım obb dosyası silinmiyor aşağıya attığım görseldeki gibi hata veriyor root moduna alıp silmeyi denedim yine aynı hatayı veriyor dosya silinmiyor. O dosyayı nasıl silebilirim bi bilginiz varmı ? (Twrpden dahili depolama sıfırlayamam fotoğraflar videolar vs. seyler var onları atıcka bi sd kartım yok)

Oyun acık gozuktugu için oyunu durdurmaya zorla yada mumkunse kaldır
Dosya kullanilmiyorken silersen silinir.