Stryder-007 MiuiOS Port Kılavuzu

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

Mbtt

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
30 Mart 2016
1,577
3,432
113
DİPNOT

BU İŞLEMDEN DOĞACAK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM ONE TEAMS SORUMLU TUTULAMAZ.
HERKES KENDİ SORUMLULUĞU ALTINDADIR.

AÇIKLAMA

Bu kılavuz ile orta ve alt dilimdeki işlemciler arası port mümkündür.Sadece aynı işlemciler arası port yapılabilir.

Üst dilim ve yeni nesil AR-GE ürünü işlemciler için geçerli de olabilir.

Ricam eğer bu kılavuzdan en ufak bir yardım aldıysanız sadece konunuzun teşekkürler kısmında benim de ismim geçsin.

ANLATIM

PORTLAMA 
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.
BUİLD.PROP DÜZENLEME 
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.
META.İNF DÜZENLEME 
BOOT.İMG DÜZENLEME 
Hata düzeltmek için 
Hepsi tamamlandıktan sonra romunuzu zip haline getirip yüklemeye hazırlayın.

GEREKLİ DOSYALAR 

Mbtt

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
30 Mart 2016
1,577
3,432
113
dediklerinizi bu linkteki roma dicovery 2 için uyguladım rom boot ekranında takılıyor nerde hata yapmış olabilirim_?
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
Discovery 2 için MTK kılavuzlarını uygulayın hocam bu yöntem iş görmez kanımca.