[TR] MIUI 8 ZUK Z2

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

drason

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
3 Mart 2016
1,058
2,966
113

Türkçe dil seçeneği olan MIUI 8 custom romu ZUK Z2 kullanıcılarına sunuldu.

YOK

Ön Hazırlık ;
Arkadaşlar Ön hazırlık ile başlayalım.
ÖN Hazırlık
Cihazınızın bootloader kilidi açık olmalı
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

TWRP Recovery kurulu olmalı

MIUI 8 custom romunu telefonunuzun hafızasına atınız. (Link aşağıda olacaktır.)

Kurulum Talimatları
TWRP ekranında Wipe Kısmına gelelim.
* Bu aşamada Hafızanız silinmez sadece uygulamalarınız silinir.
Wipe , Dalvik , System, Cache Data
seçeneklerini seçelim ve
''Swipe to Factory Reset'' bölümünü sağa kaydıralım.
İşlem tamamlandığında TWRP ana menüsüne tekrar gelelim.
Install kısmına basalım
Burada telefonuzun hafıza kısmına attığınız '' ROM dosyasını bulalım ve seçelim.
Aşağıdaki ''Swipe to Coniform Flash'' seçeneğini sağa kaydıralım ve romun yüklenmesini bekleyelim
4-5 Dakika içerisinde rom kurulmuş olacaktır.
Sağ aşağıdaki Reboot System seçeneğine basarak cihazımızı yeniden başlatalım.

Romumuz ilk açılma süresi 10 dakikayı bulabilir.Korkmayınız

Teşekkür etmeyi unutmayınız.
Teşekkürler

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Vergilow

Yeni Üye
Üye
17 Temmuz 2017
2
0
1
sunum için teşekkürler elinize sağlık. 
zuk z2 ye romu kuramadım kurulumu yapıyorum açılmıyo ilk açılışta 10 dk sürebilir demişsiniz ama yaklaşık yarım saat bekledim olmadı bildirim işığı yanar şekilde bekliyo başka bişi olmuyo yarım saat sonunda yenden başlatıp eski romu yükledim oldu neyi yalnış yapmış olabilirim acaba konudaki yönergeleri aynen izledim yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.

drason

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
3 Mart 2016
1,058
2,966
113
zuk z2 ye romu kuramadım kurulumu yapıyorum açılmıyo ilk açılışta 10 dk sürebilir demişsiniz ama yaklaşık yarım saat bekledim olmadı bildirim işığı yanar şekilde bekliyo başka bişi olmuyo yarım saat sonunda yenden başlatıp eski romu yükledim oldu neyi yalnış yapmış olabilirim acaba konudaki yönergeleri aynen izledim yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.
Bendede aynı sorun oldu Vergilow.Yapmanız gereken 

Android 6.0 Marshmallow Stock Romunu kurun daha sonrasında MIUI romunu kurun çünkü 7.0 dan bazı custom romlara geçerken sıkıntı yaşanabiliyor

Vergilow

Yeni Üye
Üye
17 Temmuz 2017
2
0
1

Android 6.0 Marshmallow Stock Romunu kurun daha sonrasında MIUI romunu kurun çünkü 7.0 dan bazı custom romlara geçerken sıkıntı yaşanabiliyor
[/quote]

çok teşşekkürler deneyeceğim.

vuqar

Üye
Üye
7 Temmuz 2017
22
2
1

çok teşşekkürler deneyeceğim.
[/quote]

Bu romda Tr miui 8 romunda google play store bide root mevcutmu??

vuqar

Üye
Üye
7 Temmuz 2017
22
2
1

drason

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
3 Mart 2016
1,058
2,966
113
15 Mart 2017
18
2
1
verdiğiniz linkte dört adet rom var hangisini yüklememiz gerekiyor acaba

15 Mart 2017
18
2
1
hepsi tr mi acaba? ayrıca sürümlerden birini yüklemeyi denedim. romun başlangıcında siyah ekranda duruyor

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,460
1,632
113
-
hepsi tr mi acaba? ayrıca sürümlerden birini yüklemeyi denedim. romun başlangıcında siyah ekranda duruyor
15 dakika vs bulabilir.O kadar beklediyseniz wipe işlemlerini düzgün yaptığınızdan emin olup son sürümü kurun.Sorunun çözülmesi gerek.

15 Mart 2017
18
2
1
en güncel olan sürümü yükledim bütün wipe işlemlerini doğru olarak yaptım. lineageos kurarken herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum ancak malesef bu romu bir türlü yüklemiyor. en son olarak yükledim herhangi bir hata vermedi ancak şu an zuk yazısından sonra sürekli reset atıyor.

vurulkan

Yeni Üye
Üye
13 Haziran 2016
1
0
1
Merhabalar,

30.06.2017 ve 13.07.2017 tarihli olanları denedim, fakat Türkçe yok.
Hangi dosyada var Türkçe?

tokato

Yeni Üye
Üye
5 Kasım 2017
1
0
1
En güncel olanın Türkçe olmadığı kesin. Ancak bir şekilde Türkçe olabiliyor ss lerden göründüğü gibi. 
Morelocale 2 denedim oldukça başarılı görünüyor. Stok zui romda hiç çalışmıyordu morelocale bunda hiç değilse çalışıyor.