Oreo [UNOFFICIAL] Dirty Unicorns V12.2 for General Mobile 4G

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
2,162
1,169
113

Merhaba arkadaşlar.

Dirty Unicorns'un Oreo sürümü ile karşınızdayım.

Oldukça performanslı, sade ve tema destekli. Stock rom için alternatif oluşturabilecek bir rom.

@beroid tarafından derlenmiştir.
thanks to beroid.

Yok ama bulursanız yorumlarda belirtiniz.

-Crackling modem paketini kurun.

-Son sürüm crackling twrp'yi kurun

-Twrp üzerinden Wipe> advanced wipe >dalvik, sistem, data, cache işaretleyin ve alttaki çubuğu kaydırın.

-Install basarak rom ve gapps dosyalarını yükleyin.

-Kurulum bittikten sonra cıhazı yeniden başlatabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.
Gapps 8.1 arm64 pico secin​

Son düzenleme:

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,640
283
83
1- Çift tıkla kapama açma var mı ?
2- Romları paylaştığın bize alternatifler sunduğunuz için teşekkürler
3- Romu sizmi derliyorsunuz beroid'din yaptığınımı bize paylaşıyorsunuz ? (sakın yanlış anlamayın aksine memnunum)
4- Romun özelleştirme ekranı var mı ?
5- Son olarak ise rom mobil veride çok şarj yiyor mu ?

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
2,162
1,169
113
1- Çift tıkla kapama açma var mı ?
2- Romları paylaştığın bize alternatifler sunduğunuz için teşekkürler
3- Romu sizmi derliyorsunuz beroid'din yaptığınımı bize paylaşıyorsunuz ? (sakın yanlış anlamayın aksine memnunum)
4- Romun özelleştirme ekranı var mı ?
5- Son olarak ise rom mobil veride çok şarj yiyor mu ?
Romlaron bazilari bizim derlememiz bazilari baskalarinin derlemeleri. bu romu biz derlemedik crdroid 4.2 crackling romun yapimcısi derledi foxy yuklu geliyor ex kernel manager indirerek cift tik uyandirmayi kullanabilirsin.
Romu cok uzun test etme firsatim olmadi rom zaten bugun cikti taze bir yazilim ozellestirme ekrani var :)

-Ekran Görüntüleri eklendi.

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,640
283
83
Romlaron bazilari bizim derlememiz bazilari baskalarinin derlemeleri. bu romu biz derlemedik crdroid 4.2 crackling romun yapimcısi derledi foxy yuklu geliyor ex kernel manager indirerek cift tik uyandirmayi kullanabilirsin.
Romu cok uzun test etme firsatim olmadi rom zaten bugun cikti taze bir yazilim ozellestirme ekrani var :)
en önemli soru ise bu romda soğukta sapıtıp biranda ekran çalışmamazlık yapıyor mu ? yani çift tıkla uyandırma var diyorsun ? o zaman kapatmada vardır,lakin indirilenler klösörü bile yok :D kamerası nasıl ? hangisini önerirsin bu romumu ? crodroid cracklink romumu ?

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
2,162
1,169
113
en önemli soru ise bu romda soğukta sapıtıp biranda ekran çalışmamazlık yapıyor mu ? yani çift tıkla uyandırma var diyorsun ? o zaman kapatmada vardır,lakin indirilenler klösörü bile yok :D kamerası nasıl ? hangisini önerirsin bu romumu ? crodroid cracklink romumu ?
İstedigini yukle dedigim gibi rom taze bende kullanmadim cok soguk olayi bunda varmi bilmiyorum o yuzden
bu crdroidden daha hizli gozuktu gozume ama sen hangisini istersen onu kur
Acilis animasyonunu cok sevdim bu romun :)

IrResistibLe

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
6 Nisan 2017
1,640
283
83
İstedigini yukle dedigim gibi rom taze bende kullanmadim cok soguk olayi bunda varmi bilmiyorum o yuzden
bu crdroidden daha hizli gozuktu gozume ama sen hangisini istersen onu kur
Acilis animasyonunu cok sevdim bu romun :)
Şuan hangi romdasın ? bu romda isen inceledikten sonra bana bilgi verir misin ona göre kurmak isterimde.

22 Ağustos 2016
96
13
8
evet sorunu çözdüm gapps kaynaklı sorun var.

Bulduğum sorunlardan bir diğeri ise mobil veri açılmıyor bunun çözümü ise apn ayarlarına gidip apn seçin mobil veri açılır.

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
2,162
1,169
113
pico olanla denedim cihaz açılmadı şimdi sadece rom kurup açmayı deneyeceğim
Romda sorun yoktur sıradan bir rom ilk acilisi 10 dk surebilir sabırsız olup buraya yaziyorsun dotosdada aynisini yaptin lutfen dogru yorumlar yapalım yanlış bilgi vermeyelim. Rom ve gapps sorunsuz kuruluyor suan pico yuklu bende.

gapps linki koyulmamış ? hangi gapps sürümü olcak onuda belirtirseniz sevinirim. :)
Gapss 8.1 arm64 pico secin

22 Ağustos 2016
96
13
8
bununla cihaz açılmıyor kanka
2 kez denedim

Romda sorun yoktur sıradan bir rom ilk acilisi 10 dk surebilir sabırsız olup buraya yaziyorsun dotosdada aynisini yaptin lutfen dogru yorumlar yapalım yanlış bilgi vermeyelim. Rom ve gapps sorunsuz kuruluyor suan pico yuklu bende.
22 dakika boyunca ilk açılışmı olur ? pico kurmadan cihaz 2 dakikada açıldı gapps paketlerinde sorun var

Hgunduz295

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
2 Ağustos 2016
2,162
1,169
113
bununla cihaz açılmıyor kanka
2 kez denedim
Cihaz aciliyor yanlis bilgi vermeyelim ben test ettim.
Konudakileri harfiyen uygula.

22 dakika boyunca ilk açılışmı olur ? pico kurmadan cihaz 2 dakikada açıldı gapps paketlerinde sorun var
Belliki bi yerlerde hata yapmissin ya gapps surumun cok eski guncel gapps kullanmıyorsun yada gappsi eksik indirmissin rom ve gappste sorun yok yanlis bilgi vermeyin.

Son düzenleme: