[UPDATE] [8.1] [UNOFFICIAL] LineageOS 15.1 For LG G3 Beat/S

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

İsaK

Yeni Üye
Üye
4 Mayıs 2016
2
0
1
Pili kendi kendine gidiyor bide tam stabil değil ama onun haricinde bi sorun yok.

pargali

Yeni Üye
Üye
19 Aralık 2017
3
0
1
28
Bursa
Pili kendi kendine gidiyor bide tam stabil değil ama onun haricinde bi sorun yok.
sm kartı takıp kullandığında sıkıntı o zaman hocm
Paylaşıma lafım yok ama CİHAZI rahatlatmak için bu yazılımlara mecbur bırakabılıyo ... oyle olmasa stok stabilitesinden kim vazgeçer ...

Okan44

Yeni Üye
Üye
18 Nisan 2018
8
1
3
14
Adana
D723TR için yüklemek istiyorum ancak 2 tane jag3gds linki var hangisini indirmem gerek.Birde 8.1 Gapps paketine gerek varmı.Twrp sürümü kaç olmalıdır.

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,460
1,632
113
-
D723TR için yüklemek istiyorum ancak 2 tane jag3gds linki var hangisini indirmem gerek.Birde 8.1 Gapps paketine gerek varmı.Twrp sürümü kaç olmalıdır.
Son sürüm twrp+ 8.1 için gapps paketine ihtiyacın var ve 2018-03-20 14:06332M bu tarihli olan son çıkan olduğundan bunu öneririm.

Okan44

Yeni Üye
Üye
18 Nisan 2018
8
1
3
14
Adana
TWRP 3.1.0-0 sürümü ile denedim ancak "Eror 7" diye bir hata alıyorum.

Biraz araştırma yaptım TWRP sürümü 3.2.1.0 olmalı yazıyor.
Ancak bu TWRP sürümünün dosyası imaj olmadığı için nasıl TWRP'yi bu sürüme yükseltirim bilemedim.
Official TWRP App bu uygulamayla TWRP yükseltmesi nasıl yapılıyor bilen varsa yazabilirmi.

Okan44

Yeni Üye
Üye
18 Nisan 2018
8
1
3
14
Adana
Sorun TWRP sürümünün düşük olmasıyla alakalıymış.Romu kurup supersu ile root atdım.
Ancak 2 tane sorunum var.1. Sorunum Fabrika ayarlarını sıfırla diyince twrp açılıyor.twrp ile telefonun içindeki dosyaları nasıl silebilirim.Birde verileri silince twrp silinirmi ve bu romun doayaları silinirmi.
2. Sorunum telefonu kapatıp şarza takınca telefon açılıp şarz oluyor.Diyelimki telefonumun şarzı tamamen bitip kapandı nasıl şarz olacak.

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,460
1,632
113
-
Sorun TWRP sürümünün düşük olmasıyla alakalıymış.Romu kurup supersu ile root atdım.
Ancak 2 tane sorunum var.1. Sorunum Fabrika ayarlarını sıfırla diyince twrp açılıyor.twrp ile telefonun içindeki dosyaları nasıl silebilirim.Birde verileri silince twrp silinirmi ve bu romun doayaları silinirmi.
2. Sorunum telefonu kapatıp şarza takınca telefon açılıp şarz oluyor.Diyelimki telefonumun şarzı tamamen bitip kapandı nasıl şarz olacak.

Wipe-sıfırla kısmına girip alttaki çubuğu kaydırırsan fabrika ayarlarına dönmüş olursun twrp gitmez sistem silinmez ama wipe-sıfırla>gelişmiş sıfırla-advanced wipe yaparsan seçtiklerinde system de dahilse silinir.

Okan44

Yeni Üye
Üye
18 Nisan 2018
8
1
3
14
Adana
Wipe-sıfırla kısmına girip alttaki çubuğu kaydırırsan fabrika ayarlarına dönmüş olursun twrp gitmez sistem silinmez ama wipe-sıfırla>gelişmiş sıfırla-advanced wipe yaparsan seçtiklerinde system de dahilse silinir.
Sizin dediğiniz sıfırlama işlemini yapmıştım ancak telefondaki dosyalar silinmedi.Romu temizce kullanmak için wipe kısmından datayı temizlesem olur mu.

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,460
1,632
113
-
Sizin dediğiniz sıfırlama işlemini yapmıştım ancak telefondaki dosyalar silinmedi.Romu temizce kullanmak için wipe kısmından datayı temizlesem olur mu.
Tabiki,cache-dalvik cache ve data'yı işaretleyip sil sıfırlanmış olur.