Marshmallow Vodofone Smart Ultra 6 6.0.1 Root Sorunu

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol

darkknightxrg

Yeni Üye
Üye
12 Şubat 2018
1
0
1
19
İstabul
Beyler telefone root atmak için baya uğraştım ama olmuyor TWRP yüklemeye çalıştım bi kaç vidyo izledim zaten çok az vidyosu var ama olmuyor.Vidyoda KingoRoot ile kısa süreli root atıyorlar sonra flashify adlı programla TWRP yi kuruyolar ama bende Root olmuyo Root Strategy diye bi hata veriyor pc den de denedim bi yardım edin!!!

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,463
1,633
113
-
Öncelikle bootlader kilid var mı yok mu kontrol et. Varsa ilk önce onu aç.Sonra cihaza fastboot üzerinden twrp flashlamayı dene. Yoksa telefonun stock romunu bul mümkünse 6.0.1 'in ilk sürümlerinden sonra kingoroot ile tekrar dene

21 Mart 2017
21
0
1
İlk once 5.1.1 stock romunu indirip stock recovery den kurman lazım daha sonra kingroot ile root atip twrp flashlayacaksın daha sonra twrp den flashlanan 6.0.1 romunu indirip twrp den kuracaksin ve kurduktan sonra root paketini flashlayacaksin ve rootlu bir 6.0.1 stock romun olacak.