Yardımm :)

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Eski forum sistemimizdeki hesabınıza giriş yapabilmeniz için şifrenizi sıfırlamanız gereklidir.
Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak e-mail adresinize yeni şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kayıt Ol
26 Ağustos 2017
37
1
8
Arkadaşlar size bişey anlatacağım ama biraz uzun olacak :) Şimdi ben telefonu rootladım falan 6.0 dayken. Kendi klavyesini kullanmadığım için sildim tümden zenfoneların orjinal klavyesini ondan sonra 5.0 a dönmek istedim formatladım falan. Açılış ekranında Google hesabı girmemizi istiyor ya orda klavye çıkmıyor işte ses ile yazma çıkıyor ve bir türlü geçemedim bir fikri olan varmı :(

KiNGHaZe

Son Bir Kez
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,016
1,443
113
İstanbul
onelabs.net
Arkadaşlar size bişey anlatacağım ama biraz uzun olacak :) Şimdi ben telefonu rootladım falan 6.0 dayken. Kendi klavyesini kullanmadığım için sildim tümden zenfoneların orjinal klavyesini ondan sonra 5.0 a dönmek istedim formatladım falan. Açılış ekranında Google hesabı girmemizi istiyor ya orda klavye çıkmıyor işte ses ile yazma çıkıyor ve bir türlü geçemedim bir fikri olan varmı :(
Twrp yükle ona gir internetten "flashable keyboard" yazarak bir tane klavye indir xda da vardır. Onu flashla. O klavye geliyor o zaman.

26 Ağustos 2017
37
1
8
Denedim fakat hata verip duruyor "error executing updater binary in zip"diye ne yapabilirim ??

KiNGHaZe

Son Bir Kez
Yönetici
Manager
12 Şubat 2016
3,016
1,443
113
İstanbul
onelabs.net
Şuan hangi sürümdesin. Android sürümüne uygun flashlable zip bulman lazım. Örnek olarak "flashable keyboard android 5.0"

26 Ağustos 2017
37
1
8
Amacım 5.0 a düşmekti onu halledecektim hard resetten sonra şu an şu hesap girme bölümünde takıldım çünkü klavye yok ortada . Zenfone 2 için bulabileceğiniz bir klavye var mı ?